Administrera förarregistreringar
TP-data Kilafors...Tele: 070-557 15 61 Mail: tpd@datapolen.se
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2022-08-12

TP-data hemsida klicka här


    Registrerade förare i Svenska sprint-serien

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Förare

    Klubb

    Bil/Anmälare

    Klass

    500. Göran Lillen Andersson
    Tjust MK
    Volvo 740
    Rallybilar 2 wd
    501. Mikael Lundberg
    SMK Gävle
    VW Golf
    Rallybilar 2 wd
    502. Johan Eriksson
    Ludvika MS
    Saab 9-3T
    Rallybilar 2 wd
    503. Tomas Lången Pettersson
    Fagersta MK
    BMW Compact
    TRACTIVE AB
    Rallybilar 2 wd
    504. Johanna Green
    Järbo MK
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    505. Lasse Israelsson
    Vansbro MK
    Ford Escort
    Rallybilar 2 wd
    506. Bo Almgren
    Woxnadalens MK
    VW Golf 16v
    Rallybilar 2 wd
    507. Henry Nilsson
    BK Dundret
    VW Golf 2
    Rallybilar 2 wd
    508. David Stafås
    Lima MS
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    509. Andreas Levin
    Lima MS
    Nissan Sunny
    Rallybilar 2 wd
    510. Pär Westlund
    SMK Sundsvall
    Volvo 740
    Rallybilar 2 wd
    511. Ulf Andersson
    Motorklubben Tierp
    Opel Manta B
    Rallybilar 2 wd
    512. Bengt Johansson
    SMK Hälsinge
    VW Golf
    Rallybilar 2 wd
    513. Daniel Grande
    Krokoms MK
    Toyota Starlet
    Rallybilar 2 wd
    514. Martin Holmgren
    Borlänge MK
    Ford Escort MK2
    Rallybilar 2 wd
    515. Jonny Östmark
    Kolsva MS
    VW 1302
    Östmarks Bildemontering o Service AB
    Rallybilar 2 wd
    516. Fredrik Andersson
    Fredriksbergs MK
    Renault Megane
    Rallybilar 2 wd
    517. Lasse Jägerström
    Fagersta MK
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    518. Kent Medén
    Jämtlands Motorklubb
    Ford Escort MK2
    Rallybilar 2 wd
    519. Alexander Hallqvist
    Vansbro MK
    Opel Kadett GSI
    DA Transport AB Grängesberg
    Rallybilar 2 wd
    520. Daniel Ullbors
    Mora MK
    Opel Corsa
    Rallybilar 2 wd
    521. Patrik Albinsson
    Fredriksbergs MK
    Volvo 944
    Rallybilar 2 wd
    522. Ulf Wauge
    SMK Arboga
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    523. Mikael Högback
    Västerås MS
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    524. Mikael Westling
    Hofors MS
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    525. Robin Strömgren
    Fagersta MK
    Golf MK2
    Rallybilar 2 wd
    526. Christian Holmudd
    MK Team Westom
    Opel Corsa
    Rallybilar 2 wd
    527. Åke Nordin
    Ljusdals MS
    Golf GTI
    Åke Nordin
    Rallybilar 2 wd
    528. Stefan Olsson
    Lima MS
    VW Golf
    Rallybilar 2 wd
    529. Kenneth Olsson
    Hällefors MK
    Ford Escort MK2
    Rallybilar 2 wd
    530. Dennis Olsson
    Hällefors MK
    Ford Escort RS2000
    Kjellbergs AB
    Rallybilar 2 wd
    531. Göran Kanerva
    Svärdsjö MK
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    532. Niklas Hägg
    SMK Hälsinge
    VW Golf Kitcar
    L.Häggs Bildemontering AB
    Rallybilar 2 wd
    533. Jonatan Orava
    Laxå MK
    Volvo 740
    Rallybilar 2 wd
    534. Stefan Hedström
    SMK Hälsinge
    Citroën DS3 R3T
    Rallybilar 2 wd
    535. Sebastian Orava
    Laxå MK
    Volvo 740
    Rallybilar 2 wd
    536. Lars Davidsson
    Enköpings MK
    Renault Alpine
    Rallybilar 2 wd
    537. Janne Zetterman
    Ljusdals MS
    Ford Escort
    Ljusdalsbildelar motorsport
    Rallybilar 2 wd
    538. Billy Söderin
    Krokoms MK
    Volvo 142
    Rallybilar 2 wd
    539. Dennis "Pedalen" Borgström
    Hofors MS
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    540. Jon Johansson
    Idkerbergets MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    541. Annsofi Wikström
    Ljusdals MS
    Opel Kadett
    Rallybilar 2 wd
    542. Janne Gustafson
    Teknis MC
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    543. Tommy Nilsson
    Karlstad MC Bil
    Ford Escort
    Rallybilar 2 wd
    544. Oskar Sundell
    Sandviken MK
    Nissan Sunny
    Oskar Sundell
    Rallybilar 2 wd
    545. Henrik Oscarson
    MSK Hammaren
    Saab 9-3SS
    Rallybilar 2 wd
    546. Magnus Karlsson
    Norrköpings MK
    Saab 9-3
    Magnus karlsson
    Rallybilar 2 wd
    547. Fredrik Eljas
    SMK Dala
    Toyota Corolla
    Rallybilar 2 wd
    548. Mikael Persson
    SMK Sundsvall
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    549. Patrik Greis
    Sandvikens MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    550. Charles Andersson
    Borlänge MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    551. Anders Johnsen
    SMK Dala Falun
    Porsche 911
    Rallybilar 2 wd
    552. Adam Backström
    Ludvika MS
    Volvo PV 544
    Rallybilar 2 wd
    553. Kent Strömgren
    Fagersta MK
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    554. Lucas Carlsson
    SMK Nyköping
    Peugeot 208
    Rallybilar 2 wd
    555. Mattias Lepistö
    Ragundadalens RC
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    556. Per Fagerström
    SMK Hälsinge
    VOLVO 244
    Per Fagerström
    Rallybilar 2 wd
    557. Daniel Östmark
    Kolsva MS
    VW Golf 2
    Östmarks bildemontering & service AB
    Rallybilar 2 wd
    558. Andreas Grip
    Bergets MS
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    559. Tommy Vestlund
    Borlänge MK
    Toyota Toyota
    Rallybilar 2 wd
    560. Pär Henrik Andersson
    Eskilstuna MK
    VW Golf
    Rallybilar 2 wd
    561. Lars Söderström
    Hedemora MK
    Ford Sierra Cosworth RS
    Rallybilar 2 wd
    562. Tobias Nilsson
    SMK Hälsinge
    Opel Corsa
    Rallybilar 2 wd
    563. Ståle Braset
    NMK Hell Motorsport
    BMW M3
    Ståle Braset
    Rallybilar 2 wd
    564. Mattias Nyström
    Ludvika MS
    Toyota Corolla
    Rallybilar 2 wd
    565. Hampus Granlund
    Bergets MS
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    566. P-O Persson
    Kolsva MS
    Ford Escort RS1800
    Rallybilar 2 wd
    567. Roger Eriksson
    Ludvika MS
    VW Golf III
    Team Racepart Sweden
    Rallybilar 2 wd
    568. Rikard Berglund
    SMK Gävle
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    569. Adam Carlsson
    SMK Nyköping
    Volvo 242
    HOT ROD HILL RACING
    Rallybilar 2 wd
    570. Mikael Gustavsson
    Katrineholms MK
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    571. Tomas Sjöberg
    Sotenäs MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    572. Hans Eriksson
    SMK Sundsvall
    Ford Escort
    Rallybilar 2 wd
    573. Börje Boström
    Fagersta MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    574. Hampus Karlsson
    Woxnadalens MK
    Toyota Corolla
    Rallybilar 2 wd
    575. Göran Westling
    Borlänge MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    576. Maria Andersson
    Club Corvette Sweden Racing
    Peugeot 306
    Rallybilar 2 wd
    577. Ilpo Sällinen
    Järbo MK
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    578. Lars Boberg
    Fagersta MK
    Volvo 142
    Rallybilar 2 wd
    579. LG Classon
    Katrineholms MK
    Saab 93 T
    Rallybilar 2 wd
    580. Jimmy Johansson
    Lima MS
    Opel Astra
    Jimmy Johansson
    Rallybilar 2 wd
    581. Martin Jonsson
    Woxnadalens MK
    VW Golf
    Rallybilar 2 wd
    582. Royne Petersson
    Team Skogsåkarna
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    583. Robert Nyström
    Ludvika MS
    Ford Fiesta
    Rallybilar 2 wd
    584. Niklas Albinsson
    Fredriksbergs MK
    VW Golf MK3
    Rallybilar 2 wd
    585. Christoffer Palmqvist
    Svärdsjö MK
    VW Golf MK2
    Rallybilar 2 wd
    586. Mikael Ekman
    Oskarshamns RRC
    Seat Ibiza
    Rallybilar 2 wd
    587. Catalina Floberg
    Falköpings MK
    Citroën C2 R2
    Rallybilar 2 wd
    588. Johan Kanerva
    Svärdsjö MK
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    589. Tommy Andersson
    SMK Hörby
    BMW M3 E 46
    Rallybilar 2 wd
    590. Håkan Bercic
    SMK Hörby
    Bmw E36 Coupe
    Rallybilar 2 wd
    591. Olle Kullers
    Ljusdals MS
    Honda Civic
    Rallybilar 2 wd
    594. Mikael Ljungström
    Laxå MK
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    595. Daniel Sandmark
    MK Tierp
    Ford Sierra
    Rallybilar 2 wd
    596. Robert Åndberg
    SMK Nyköping
    Toyota Corolla
    Rallybilar 2 wd
    597. Anders O Fredrikson
    Motorklubben Kopparberg
    Volvo 544
    Rallybilar 2 wd
    598. Patrik Wikström
    SMK Dala Falun
    VW Golf
    Rallybilar 2 wd
    5501. Mikael Andersson
    Östgöta BF
    Volvo 850 T5
    Rh Autorikt AB
    Rallybilar 2 wd
    5502. Torbjörn Pahlin
    SMK Sundsvall
    Volvo 940 Evo
    Rallybilar 2 wd
    5503. Tony Hanses
    Woxnadalens Motorklubb
    WV Golf II
    Rallybilar 2 wd
    5504. Pontus Westman
    Films MK
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    5505. Alexander Norman
    SMK Hedemora
    Volkswagen Golf 2
    Rallybilar 2 wd
    5506. Andreas Hellberg
    Grangärde RRC
    Golf ll
    Rallybilar 2 wd
    5508. Patrik Åkerman
    Ljusdals MS
    VW Golf 3
    Rallybilar 2 wd
    5512. Alexander Fammé
    Idkerbergets MK
    Ford Fiesta
    Rallybilar 2 wd
    5515. Emil Johansson
    Västra Östergötlands MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    5517. Daniel Edman
    Sandviken MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    5518. Dick Larsson
    Rasbo MK
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    5519. Jonathan Andersson
    Ludvika MS
    Volkswagen Golf
    Rallybilar 2 wd
    5520. Peter Eriksson
    Sunnansjö MK
    Opel Astra
    DA Transport AB Grängesberg
    Rallybilar 2 wd
    5522. Tim Joons
    Skutskärs MS
    BMW M3
    Rallybilar 2 wd
    5523. Jesper Cardell
    Ludvika MS
    Opel Corsa
    Rallybilar 2 wd
    5524. Kjell Fransson
    Vimmerby MS
    Renault Alpine A310
    Rallybilar 2 wd
    5525. Dan Jonsson
    Team skogsåkarna
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    5527. Håkan Wisti
    Fagersta MK
    Toyota Starlet
    Rallybilar 2 wd
    5528. Daniel Frisk
    SMK Sala
    Volvo 740
    Rallybilar 2 wd
    5529. Bertil Frisk
    SMK Sala
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    5530. Sven Hansen
    Fryksdalens MK
    Volvo 940 EVO
    Rallybilar 2 wd
    5532. Stefan Åhsberg
    MK Team Westom
    Opel Kadett Gsi
    Rallybilar 2 wd
    5533. Lasse Söderström
    Hamre MK
    Ford Sierra Cosworth RS
    Rallybilar 2 wd
    5534. Tommy Målarn Sjödin
    SHRA Sundsvall
    Ford Escort MK1
    Rallybilar 2 wd
    5535. Nicklas Karlsson
    MK Team Westom
    VW Golf III
    Rallybilar 2 wd
    5536. Jim Hjerpe
    Säters MK
    Ford Fiesta ST150
    Rallybilar 2 wd
    5537. Marcus Johnsen
    Laxå MK
    Suzuki MK2 MK 2 1300
    Rallybilar 2 wd
    5538. Bengt Norberg
    Grangärde RRC
    Ford Escort
    Norbergs Bil & Plåt Nyhammar
    Rallybilar 2 wd
    5539. Emil Karlsson
    Hällefors MK
    Volvo 940
    Kjellbergs ab
    Rallybilar 2 wd
    5540. Michael Nilsson
    Kils MK Bil
    Opel Asconan B
    Rallybilar 2 wd
    5541. Johnny Söderlund
    Films MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    5542. Thomas Johansson
    MK Team Westom
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    5543. Pär Dawson
    SMK Uppsala
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    5545. Daniel Wall
    MSK Kvarnvingarna
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    5546. Tony Rämsten
    Filipstads MC
    Opel Astra
    Rallybilar 2 wd
    5547. Ulf Österlund
    Haninge MK
    Suzuki Ignis
    Rallybilar 2 wd
    5548. Rickard Frisk
    SMK sala
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    5549. David Lindström
    Skillingaryds MK
    Volvo 940
    Plombo Motor
    Rallybilar 2 wd
    5551. Sanna Andersson
    Linköpings MS
    Peugeot 306
    Rallybilar 2 wd
    5552. Niklas Bastås
    SMK Örebro
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    5553. Sebastian Backlund
    MK Rimo
    Ford Flesta ST
    Rallybilar 2 wd
    5554. Christer Nordström
    Haninge MK
    Saab 9-3
    Rallybilar 2 wd
    5555. Mikael Jakobsson
    SMK Nyköping
    Volvo 740
    Rallybilar 2 wd
    5556. Lars-Olof Johansson
    Hällefors MK
    Ford Escort MK1
    Rallybilar 2 wd
    5557. Lars Fredin
    Ilsbo MK
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    5558. Richard Åndberg
    SMK Nyköping
    Toyota Corolla
    Rallybilar 2 wd
    5559. Kenneth Ringström
    Fjugesta MS
    Toyota Corolla
    Rallybilar 2 wd
    5560. Kjell Karlsson
    SMK Karlskoga
    Renault Megane
    Rallybilar 2 wd
    5561. Kevin Jirvelius
    SMK Örebro
    Citroën DS3 R3
    Rallybilar 2 wd
    5562. Anders Eriksson
    Hällefors MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    5563. Rasmus Pettersson
    Flens MS
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    5564. Per Kvarnström
    Hällefors MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    5565. Rasmus Holm
    Hällefors MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    5566. Anton Måhagen
    Åtvidabergs MK
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    5567. Tom Jonsson
    Woxnadalens MK
    VW Golf II
    Rallybilar 2 wd
    5568. Jocke Halvarsson
    Ljusdals MS
    Ford Fiesta Fiesta R2
    Välsta bildemontering AB
    Rallybilar 2 wd
    5570. Stefan Ryberg
    Forshaga MC
    Ford Fiesta
    Rallybilar 2 wd
    5571. Nathalie Holm
    Karlstad MC-Bil
    Seat Ibiza
    Rallybilar 2 wd
    5574. Jennyh Persson
    Norrköpings MK
    Renault Clio
    Rallybilar 2 wd
    5575. Tomas Henriksson
    Hagfors MK
    Ford Escort MK2
    Rallybilar 2 wd
    5576. Linus Lind
    Lima MS
    Nissan Sunny
    Rallybilar 2 wd
    5578. Sven- Olof Jonsson
    Woxnadalens MK
    VW Golf II
    Rallybilar 2 wd
    5579. Pelle Berg
    Munkfors MC
    VW Golf Kit Car
    Rallybilar 2 wd
    5580. Thomas Wiberg
    SMK Dala Falun
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    5582. Rasmus Lindberg
    Norbergs MC
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    5584. Bruno Johansson
    JämtlandsMK
    Toyota Corolla FX GT
    Rallybilar 2 wd
    5585. Pontus Eriksson
    SMK Nyköping
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    5587. Daniel Trygg
    SMK Nyköping
    Peugeot 206 GTI
    Rallybilar 2 wd
    5588. Lars-åke Svedin
    SMK sundsvall
    Ford Escort
    Rallybilar 2 wd
    5589. Tobias Wärnström
    Ydre MK
    Saab 9-3
    Rallybilar 2 wd
    5590. Emir Memic
    Katrineholms MK
    Volvo 740
    Rallybilar 2 wd
    5592. Arne Isaksson
    SMK Dala
    Volvo PV
    Rallybilar 2 wd
    601. Mikael Westling
    Hofors MS
    Mitsubishi EVO X
    Alla 4 wd
    602. Göran Westling
    Borlänge MK
    Mitsubishi EVO X
    Alla 4 wd
    603. Rickard Frisk
    SMK Sala
    Mitsubishi Evo 3
    Alla 4 wd
    604. Ulf Backlund
    Rimo MK
    Citroén DS3 R5
    Alla 4 wd
    605. Sebastian Malm
    MK Speed
    Peugeot 207
    Alla 4 wd
    606. Mikael Jirvelius
    Fjugesta MS
    Mitsubishi R5
    Alla 4 wd
    607. Steen Skodborg
    Borlänge MK
    Mitsubishi EVO 7
    Alla 4 wd
    608. Peter Johansson
    Säters MK
    Mitsubishi V
    Alla 4 wd
    609. Kent Andersson
    Västerås MS
    Ford Fiesta R5
    Alla 4 wd
    610. Erik Pettersson
    Fagersta MK
    Subaru Impreza
    Alla 4 wd
    611. Sören Svensson
    MK Ran Askersund
    Mitsubishi Evo 2 Lancer
    Alla 4 wd
    701. Nils Strömgren
    Fagersta MK
    BMW 320
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    702. Robert Strömgren
    Fagersta MK
    Ford Puma
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    703. Tapani Lillen Tyynelä
    Kolsva MS
    Volvo 244
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    704. Magnus Petersson
    Skepptuna MK
    BMW 320i
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    705. Jörgen Joons
    MK Tierp
    Toyota Corolla
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    706. Kent Strömgren
    Fagersta MK
    BMW 320i
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    707. Leif "Biffen" Andersson
    Grangärde RRC
    Saab 900 ng
    www.grangardebygden.se
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    708. Björn Lidén
    Fagersta MK
    BMW 320i
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    709. Kristoffer Andersson
    Borlänge MK
    Volvo S70
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    710. Roger Andersson
    Ludvika MS
    Volvo S 70
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    711. Anton Boström
    Fagersta MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    712. Dag Lundqvist
    Sandvikens MK
    Volvo 940
    Dag Lundqvist
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    713. Elisabet Pettersson
    Fagersta MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    714. Katrina Henrysson
    Teknis MC
    BMW 320
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    715. Mikael Gullinder
    SMK Sundsvall
    Peugot 206 GTI
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    716. Mattias Engvall
    Sandvikens MK
    VW Golf GTI 16V MK2
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    717. Agnes Adler
    Gestrike Racing Team
    VW Golf GTI 16V MK2
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    718. Sören Vesström
    Enköpings MK
    Audi 80
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    719. Pär Henrik Andersson
    Eskilstuna MK
    Volkswagen Golf
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    720. Oskar Larsson
    Enköpings MK
    VW Golf V
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    721. Emelie Boström
    Fagersta MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    722. Linda Johnsson
    SMK Karlskoga
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    723. Hugo Carlberg
    Fagersta MK
    Volvo 240
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    724. Mats Asplund
    SMK Hedemora
    Volvo 244
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    725. Sara Carlsson
    Kolsva MS
    Volvo 242
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    726. Jonas Edlund
    Ilsbo MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    727. Jonas Hane
    Ludvika MS
    Volvo 240
    Jonas hane
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    728. Tony Svensson
    MK Ran Askersund
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    729. Jonathan Andersson
    Ludvika MS
    Volvo 240
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    730. Anton Haanpää
    Films MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    731. Alva Lamprecht
    Kolsva MS
    VW Golf V5
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    732. Hans-Erik Karning
    Kolsva MS
    Volvo 240
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    733. Marcus Henriksson
    Hällefors MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    734. Robin Åhlen
    Enköpings MK
    Toyota Corolla
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    735. Urban Jonsson
    Borlänge MK
    Volvo S70
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    736. Fredrik Göthberg
    Ludvika MS
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    737. Hampus Carlsson
    Katrineholm MK
    VW Golf MK2
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    738. Jonna Olsson
    Katrineholms MK
    Volvo 850
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    739. Jakob Thunström
    SMK Nyköping
    VW Golf
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    740. Mikael Karlsson
    Karlskoga MF
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    741. Marcus Jansson
    SMK Örebro
    Volvo 240
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    742. Jasmin Lövgren-Holmberg
    Sandvikens MK
    Peugeout 206 GTI
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    743. Magnus Lövgren
    Sandvikens MK
    Peugeot 206 GTI
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    744. Ola Karlsson
    MK Team Westom
    Volvo 240
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    745. Michael Göthe
    Fagersta MK
    Volvo 240
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    749. Jonatan Sund
    MK Tierp
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    750. Per Söder
    Woxnadalens Motorklubb
    Volvo 240
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    751. Christoffer Bäck
    SMK Hedemora
    Ford Puma
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    752. Thomas Åsberg
    Gestrike Racing Team
    Opel Astra
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    753. Kasper Nikumaa
    Fagersta MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    754. Mattias Svedberg
    Bollnäs MK
    VW Golf MK4
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    756. Caroline Lindqvist
    SMK Nyköping
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    758. Mattias Lindahl
    SMK Valdemarsvik
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    759. Hampus Lindqvist
    SMK Nyköping
    Volvo 940
    Hampus Lindqvist
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    761. Andreas Hultström
    SMK Nyköping
    Volvo 940
    OpusBilprovning.se
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    762. Rickard Vidén
    Kolsva MS
    Audi 80 2.0E
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    763. Mats Engvall
    Sandvikens MK
    VW Golf
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    764. Johannes Joons
    MK Tierp
    VW Polo
    Solcalor Solution AB
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    765. Per-Ola Hellström
    Sandvikens MK
    suzuki GTI
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    766. Therese Ledin
    MK Kopparberg
    Volvo 850
    Ledin Motorsport
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    767. Niklas Ledin
    MK Kopparberg
    Saab 900 v6
    Ledin Motorsport
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    768. Sannah Halvarsson
    SMK Sala
    Volvo volvo
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    769. Maja Larsson
    Järbo MK
    Volvo S60
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    770. Henrik Johansson
    Fryksdalens MK
    Volvo 740
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    771. Gustav Johansson
    Fryksdalens MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    772. Tommy Lövenhed
    Västra Östergötlands MK
    Volvo 242
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    773. Mikael Andersson
    Säffle MC
    Volvo 240
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    774. Stefan Blom
    Karlstad MC
    VW Golf Golf
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    775. Ingvar Ivarsson
    Säffle MC
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    776. Filip Sjögren
    Västra Östergötlands motorklubb
    Peugeot 206 GTI
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    777. Jonas Karlsson
    Säffle MC
    Volvo 244
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    778. Henrik Andersson
    Säffle MC
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    779. Mikael Daggert
    Karlstad MC-bil
    Volvo 240
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    781. Kent Winberg
    Sandvikens MK
    Volvo 244
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    782. Jan-Erik Viklund
    Ludvika MS
    Volvo 244
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    783. Peter Axelsson
    SMK Karlskoga
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    784. Lisa Nilsson
    Likenäs MK
    Opel Astra
    Team Värmland Motorsport
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    785. Magnus Eriksson
    Laxå MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    786. Reino Orava
    Laxå MK
    Volvo 940
    Firma torsten lundh AB
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    788. Michael Larsson
    Christinehamns MK
    Saab 9-3
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    789. Henrik Bergström
    Christinehamns MK
    Saab 99
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    790. Hans Jonsson
    Eskilstuna MK
    VW Golf 4
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    791. Mats Jorhammar
    Finspångs MS
    Volvo 850
    M Limits Motorsportprodukter
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    792. Kevin Lindberg Hull
    SMK Nyköping
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    793. Magnus Westman
    SMK Hälsinge
    Volvo 940 Voc
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    794. Börje Westman
    SMK Hälsinge
    Volvo 940 Voc
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    795. Fredrik Bergström
    Säffle MC
    Volvo 740
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    796. Mats Larsson
    Järbo MK
    Volvo 740
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    797. Håkan Yngve
    Smk Hedemora
    VW Golf2
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    798. Sebastian Karlsson
    Eskilstuna MK
    Suzuki Swift Mk1
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    799. Maths Johnsson
    Ydre MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7100. Lola Olsson
    Hällefors MK
    VW Golf V5
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7101. Tobias Oravamäki
    Gestrike RT
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7102. Daniel Suvala
    SMK Nyköping
    Volvo 240 VOC
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7103. Ebba Jorhammar
    Finspångs MS
    Volvo 850
    Mlimits Motorsportsprodukter
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7104. Patrik Lundberg
    Ilsbo MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7105. Simon Eriksson
    Laxå MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7106. Andreas Prepula
    Småbacka MK
    VW Golf 2
    TMP Entreprenad AB Ockelbo
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7107. Albin Olofsson
    Ludvika MS
    Volvo 240
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7108. Johan Berglund
    SMK Hedemora
    Volvo S60
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7109. Tobias Isaksson
    Laxå MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7110. Jan Bang
    Laxå MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7111. Johanna Bang
    Laxå MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7112. Pär Johansson
    Laxå MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7113. Joakim Axell
    Films MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7114. Philip Backström
    Ludvika MS
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7115. Jan Jonsson
    Mora MK
    Volvo 850
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7116. Mattias Dahl
    Borlänge MK
    Suzuki Swift
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7117. Roger Andersson
    Borlänge MK
    Volvo S70
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7118. Joakim
    SMK Karlskoga
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7119. Henrik Bergström
    Christinehamns MK
    Saab 9-3
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7120. Viktor Resare
    MK Kopparberg
    Volkswagen Golf
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7121. Andrea Lamprecht
    Kolsva MS
    VW Golf 2
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7122. Mikael Elofsson
    Eskilstuna MK
    VW Golf MK 2
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7123. Börje Boström
    Fagersta MK
    Volvo 940
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7126. Max Åndberg
    SMK Nyköping
    Peugeot 206 GTI
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    7127. Conny Blomkvist
    Enköpings MK
    Toyota Corolla
    gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
    12. Peter Fransson
    Vimmerby MS
    VW 1303
    Fria bilar (se reglerna)
    19. Johan Schilström
    VMS
    Volvo PV
    Örby Gummi AB
    Fria bilar (se reglerna)
    186. Leif "Biffen" Andersson
    Grangärde RRC
    Saab 90
    www.grangardebygden.se
    Fria bilar (se reglerna)
    597. Anders O Fredrikson
    Motorklubben Kopparberg
    Volvo 544
    Fria bilar (se reglerna)
    801. P-O Persson
    Kolsva MS
    Renault Clio
    Fria bilar (se reglerna)
    802. Stefan Nilsson
    MK Team Westom
    Mitsubishi EVO 4
    Fria bilar (se reglerna)
    803. Arne Isaksson
    SMK Dala
    Volvo PV
    Fria bilar (se reglerna)
    804. Björn Andersson
    Gnesta MK
    Ford Coupe
    Fria bilar (se reglerna)
    805. Mats Kjellin
    Ljusdals MS
    Volvo 142 Historic RX
    Fria bilar (se reglerna)
    806. Martin Enlund
    Västerås MS
    Supercar Lites Supercar Lites
    Fria bilar (se reglerna)
    807. Kjell Andersson
    Borlänge MK
    Saab 9-3
    Fria bilar (se reglerna)
    808. Stefan Nilsson
    MSK Hammaren
    Volvo 242
    JH SPÅRSERVICE AB
    Fria bilar (se reglerna)
    811. Mattias Härnered
    Enköpings MK
    Volvo PV
    Fria bilar (se reglerna)
    812. David Bergqvist Isaksson
    SMK Dala Falun
    Volvo PV 544
    Fria bilar (se reglerna)
    902. Sebastian Eriksson
    SMK Söderhamn
    Volvo 240
    Ungdomsrally enl. regl.
    903. Arvid Thunström
    SMK Nyköping
    VW Golf
    Ungdomsrally enl. regl.
    904. Daniel Suvala
    SMK Nyköping
    Volvo 240
    Ungdomsrally enl. regl.
    906. Nils Larsson
    Järbo MK
    Volvo 740
    Ungdomsrally enl. regl.
    907. Gustav Hartzell
    Norrköpings MK
    Suzuki Swift
    RH AUTORIKT AB
    Ungdomsrally enl. regl.
    909. Madicken Swärdh
    Katrineholms MK
    Golf 2a
    Ungdomsrally enl. regl.
    910. Isak Reiersen
    ÖMFF
    VW Polo
    JC Raceteknik Juniorteam
    Ungdomsrally enl. regl.
    911. Sebastian Jahnson
    Gnesta MK
    Golf MK2
    Ungdomsrally enl. regl.
    912. Elliot Sjögren
    Västra Östergötlands Motorklubb
    Volvo 940
    Ungdomsrally enl. regl.
    40.


    Klassiska rallycupen -65
    60.


    Historiska rallycupen 66-74
    80.


    Historiska rallycupen 75-81
    85. Johnny Nilsson
    KAK
    Renault Alpine
    Johnny Nilsson
    Historiska rallycupen 75-81
    1. Charles Andersson
    Borlänge MK
    Ford Escort BDG
    Apendix K
    2. Dick Larsson
    Rasbo MK
    Volvo 240
    Apendix K
    3. Peter Johansson
    Vännäs MK
    Volvo 240
    Apendix K
    4. Mikael Wisti
    Fagersta MK
    Volvo 244
    Hugo Carlberg
    Apendix K
    5. Fredrik Eljas
    SMK Dala
    Opel Kadett GSI 16V
    Apendix K
    6. Kent Årne
    MK Tierp
    Volvo 240
    Apendix K
    7. Hans Gustafsson
    Västerås MS
    Volvo 240
    Apendix K
    8. Sebastian Orava
    Laxå MK
    Volvo 242
    Firma Torstenlundh AB
    Apendix K
    9. Reino Orava
    Laxå MK
    Volvo 242
    Firma torsten lundh AB
    Apendix K
    10. Lars Davidsson
    Enköpings MK
    Renault Alpine
    Apendix K
    11. Kjell Fransson
    Vimmerby MS
    Renault Alpine A310
    Apendix K
    12. P-O Persson
    Kolsva MS
    Ford Escort
    Apendix K
    13. Roland Nilsson
    Karlstad Motorklubb
    Volvo 244
    Apendix K
    14. John Arild Nilsen
    Åmål MK
    Ford Escors RS
    Apendix K
    15. Håkan Lindh
    Laxå MK
    Volvo 242
    HL Service i Laxå AB
    Apendix K
    16. Bror Danielsson
    Årjängs MK
    Ford Eskort MK2
    Apendix K
    17. Torbjörn Jonsson
    Kolsva MS
    Saab V4
    Apendix K
    18. Jan Flyngen
    Kolsva MS
    Saab V4
    Apendix K
    19. Ragnar Glav
    Vallentuna MK
    Opel Ascona A
    Apendix K
    20. Lars Söderström
    Hedemora MK
    Ford Sierra Cosworth RS
    Apendix K
    21. Christer Steen
    Svärdsjo MK
    Opel Corsa GSI
    Apendix K
    22. Morgan Björn
    Munkfors MC
    Saab V4
    Apendix K

    Antal Rallybilar 2 WD= 169
    Antal Rallybilar 4 WD= 11
    Antal VOC, gr N < 1600 cc= 117
    Antal Fria Bilar= 14
    Antal Ungdomsrally= 9
    Antal Klassiska rallycupen -65= 1
    Antal Historiska rallycupen 66-74= 1
    Antal Historiska rallycupen 75-81= 2

    Antal anmälda= 346

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Tillbaka till översikt av tävlingar!

    Tillbaka till Huvudframsidan.