Administrera förarregistreringar
TP-data Kilafors...Tele: 070-557 15 61 Mail: tpd@datapolen.se
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2024-06-25

TP-data hemsida klicka här


    Registrerade förare i Back-SM för bilar

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Förare

    Klubb

    Bil/Anmälare

    Klass

    500. Göran Lillen Andersson
    Tjust MK
    Volvo 740
    Rallybilar 2 wd
    501. Martin Jonsson
    Woxnadalens MK
    VW Golf
    Rallybilar 2 wd
    502. Hampus Karlsson
    Woxnadalens MK
    Opel Ascona b
    Rallybilar 2 wd
    503. Mikael Lundberg
    SMK Gävle
    VW Golf
    Rallybilar 2 wd
    504. Johanna Green
    Järbo MK
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    505. Lasse Israelsson
    Vansbro MK
    Ford Escort
    Rallybilar 2 wd
    506. Bo Almgren
    Woxnadalens MK
    VW Golf 16v
    Rallybilar 2 wd
    507. Ulf Andersson
    MK Tierp
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    508. David Stafås
    Lima MS
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    509. Andreas Levin
    Lima MS
    Nissan Sunny
    Rallybilar 2 wd
    510. Kent Årne
    MK Tierp
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    511. Emil Karlsson
    Vimmerby MS
    Volvo 244
    Rallybilar 2 wd
    512. Peter Eriksson
    Enköping MK
    Volvo 242 16v
    Rallybilar 2 wd
    513. Oscar Johansson
    MK Kinda
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    514. Martin Holmgren
    Borlänge MK
    Ford Escort MK2
    Rallybilar 2 wd
    515. Jonny Östmark
    Kolsva MS
    VW 1302
    Östmarks Bildemontering o Service AB
    Rallybilar 2 wd
    516. Fredrik Andersson
    Fredriksbergs MK
    Renault Megane
    Rallybilar 2 wd
    517. Johan Eriksson
    Ludvika MS
    Saab 9-3T
    GK Door Team Sweden
    Rallybilar 2 wd
    518. Kent Medén
    Jämtlands Motorklubb
    Ford Escort MK2
    Rallybilar 2 wd
    519. Tomas Lången Pettersson
    Fagersta MK
    BMW Compact
    Rallybilar 2 wd
    520. Daniel Ullbors
    Mora MK
    Opel Corsa
    Rallybilar 2 wd
    521. Thomas Wiberg
    SMK Dala Falun
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    522. Ulf Wauge
    SMK Arboga
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    523. Mikael Högback
    Västerås MS
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    524. Mikael Westling
    Hofors MS
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    525. Robin Strömgren
    Fagersta MK
    Golf MK2
    Rallybilar 2 wd
    526. Christian Holmudd
    MK Team Westom
    Opel Corsa
    Rallybilar 2 wd
    527. Max Åndberg
    SMK Nyköping
    Peugeot 206 RC
    Rallybilar 2 wd
    528. Henrik Lindroth
    Hede MK
    VW Golf 3
    Rallybilar 2 wd
    529. Kenneth Olsson
    Hällefors MK
    Ford Escort MK2
    Kjellbergs AB
    Rallybilar 2 wd
    530. Dennis Olsson
    Hällefors MK
    Ford Escort RS 2000
    Kjellbergs AB
    Rallybilar 2 wd
    531. Göran Kanerva
    Svärdsjö MK
    Volvo 242
    Svärdsjö MK
    Rallybilar 2 wd
    532. Kent Jari Olsson
    Films MK
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    533. Jonatan Orava
    Laxå MK
    Volvo 740
    Rallybilar 2 wd
    534. Joakim Jansson
    Laxå MK
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    535. Sebastian Orava
    Laxå MK
    Volvo 740
    Rallybilar 2 wd
    536. Lars Davidsson
    Enköpings MK
    Renault 5 Turbo
    Rallybilar 2 wd
    537. Janne Zetterman
    Ljusdals MS
    Ford Escort
    Ljusdalsbildelar motorsport
    Rallybilar 2 wd
    538. Anders Tildemyr
    Vimmerby MS
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    539. Dennis Borgström
    Hofors MS
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    540. Andreas Johansson Hovind
    Enköpings MK
    Ford Fiesta
    Rallybilar 2 wd
    541. Annsofi Wikström
    Ljusdals MS
    Opel Kadett
    Rallybilar 2 wd
    542. Janne Gustafson
    Teknis MC
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    543. Berthil Hansen
    Laholms MK
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    544. Oskar Sundell
    Sandviken MK
    Nissan Sunny
    Rallybilar 2 wd
    545. Henrik Oscarson
    MSK Hammaren
    Saab 9-3SS
    Rallybilar 2 wd
    546. Tobias Bilfeldt
    SMK Valdemarsvik
    VW Golf Gti
    Rallybilar 2 wd
    547. Torbjörn Pahlin
    SMK Sundsvall
    VW Golf
    Rallybilar 2 wd
    548. Mikael Persson
    SMK Sundsvall
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    549. Patrik Greis
    Sandvikens MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    550. Michael Mariasin
    MK Kinda
    Volvo 142
    Rallybilar 2 wd
    551. Janne Gullinder
    SMK Sundsvall
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    552. Adam Backström
    Ludvika MS
    Volvo PV 544
    Rallybilar 2 wd
    553. Marcus Hultman
    SMK Valdemarsvik
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    554. Lucas Carlsson
    SMK Nyköping
    Peugeot 208
    Rallybilar 2 wd
    555. Mattias Lepistö
    Ragundadalens RC
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    556. Per Fagerström
    SMK Hälsinge
    Volvo 244
    Per Fagerström
    Rallybilar 2 wd
    557. Daniel Östmark
    Kolsva MS
    VW Golf 2
    Östmarks bildemontering & service AB
    Rallybilar 2 wd
    558. Bo Johborg
    SMK Nyköping
    MG ZR
    Rallybilar 2 wd
    559. Tommy Vestlund
    Borlänge MK
    Toyota Toyota
    Rallybilar 2 wd
    560. Pär Henrik Andersson
    Eskilstuna MK
    VW Golf MK1
    Rallybilar 2 wd
    561. Lars Söderström
    Hedemora MK
    Ford Sierra Cosworth RS
    Rallybilar 2 wd
    562. Olle Kullers
    Ljusdals MS
    Honda Civic
    Rallybilar 2 wd
    563. Ståle Braset
    NMK Hell Motorsport
    BMW M3
    Ståle Braset
    Rallybilar 2 wd
    564. Mattias Nyström
    Ludvika MS
    Toyota Corolla
    Rallybilar 2 wd
    565. Hampus Granlund
    Bergets MS
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    566. P-O Persson
    Kolsva MS
    Ford Escort RS1800
    Rallybilar 2 wd
    567. Roger Eriksson
    Ludvika MS
    VW Golf III
    Team Racepart Sweden
    Rallybilar 2 wd
    568. Stefan Ryberg
    Forshaga MC
    Ford Escort MK2
    Rallybilar 2 wd
    569. Adam Carlsson
    SMK Nyköping
    Volvo 242
    HOT ROD HILL RACING
    Rallybilar 2 wd
    570. Peter
    Ydre MK
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    571. Tomas Sjöberg
    Sotenäs MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    572. Hans Eriksson
    SMK Sundsvall
    Ford Escort
    Rallybilar 2 wd
    573. Börje Boström
    Fagersta MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    574. Daniel Gillberg
    SMK Arboga
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    575. Göran Westling
    Borlänge MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    576. Erik Braf
    Silverdalens MK
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    577. Ilpo Sällinen
    Järbo MK
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    578. Oskar Andersson
    Vimmerby MS
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    579. LG Classon
    Katrineholms MK
    Saab 93 T
    Rallybilar 2 wd
    580. Jimmy Johansson
    Lima MS
    Opel Astra
    Rallybilar 2 wd
    581. Rikard Berglund
    SMK Gävle
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    582. Mikael Ekman
    Oskarshamns RRC
    Seat Ibiza
    Rallybilar 2 wd
    583. Stefan Nilsson
    MSK Hammaren
    Volvo 940
    JH Spårservice AB
    Rallybilar 2 wd
    584. Bengt Gustavson
    Ragundadalens RC
    Volvo 544
    Rallybilar 2 wd
    585. Christoffer Palmqvist
    Svärdsjö MK
    VW Golf MK2
    Rallybilar 2 wd
    586. Edvard Nyström
    Jungnerligans RC
    Ford Escort
    Rallybilar 2 wd
    587. Anders Svensson
    Kolsva MS
    Opel Manta
    Rallybilar 2 wd
    588. Johan Kanerva
    Svärdsjö MK
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    589. Tommy Andersson
    SMK Hörby
    BMW M3 E 46
    Rallybilar 2 wd
    590. Håkan Bercic
    SMK Hörby
    BMW E36 Coupe
    Rallybilar 2 wd
    591. Mattias Hägg
    SMK Hälsinge
    Opel Ascona B
    Häggs Bildemontering AB
    Rallybilar 2 wd
    592. Ola Karlsson
    Woxnadalens MK
    Toyota Corolla
    Rallybilar 2 wd
    593. Emrik Smedberg
    Wäxjö MS
    Citroen DS3 R3T MAX
    DRIVE VXO MOTORSPORT
    Rallybilar 2 wd
    594. Jonas Berneros
    Silverdalens MSK
    Renault Clio RS
    Rallybilar 2 wd
    595. Christoffer Svensson
    Katrineholms MK
    Opel Manta B
    Rallybilar 2 wd
    596. Robert Åndberg
    SMK Nyköping
    Skoda Fabia R2
    Rallybilar 2 wd
    597. Anders O Fredrikson
    Motorklubben Kopparberg
    Volvo 544
    Rallybilar 2 wd
    598. Noel Eliasson
    SMK Arboga
    Volvo 940
    Gillberg Miljöfrakt AB
    Rallybilar 2 wd
    599. Bjarne Rutgersson
    Stenungsunds MS
    BMW M3
    Rallybilar 2 wd
    600. Thomas Lennstrand
    Kullings MS
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    601. Mats Svensson
    SMK Söderhamn
    Volvo 142
    Rallybilar 2 wd
    602. Micke Gullinder
    SMK Sundsvall
    VW Golf III
    Rallybilar 2 wd
    603. Bo Karlsson
    Ämhults MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    604. Robin Starö
    Västerås MS
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    605. Skawomir Bronk
    Lunds AC
    BMW 323 COMPACT
    Rallybilar 2 wd
    606. Marcus Hellberg
    Laxå MK
    Opel Ascona
    Rallybilar 2 wd
    607. Jimmy Ottosson
    Jämtlands Motorklubb
    Volvo 142
    Rallybilar 2 wd
    608. Jonny Hansson
    Svedala MK
    Opel Manta
    Rallybilar 2 wd
    609. Hans Jansson
    MK Rimo
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    610. Jerry Ottosson
    Ånge MK
    Volvo 142
    Rallybilar 2 wd
    611. Håkan Holmkvist
    Gestrike racing team
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    612. Tomas Källström
    SMK Sundsvall
    Opel Kadett
    Rallybilar 2 wd
    613. Janne Hellgren
    Jämtlands MK
    Seat Ibiza
    Rallybilar 2 wd
    614. Niklas Albinsson
    Fredriksbergs MK
    VW Golf MK 3
    Rallybilar 2 wd
    615. Jan Levin
    Lima MS
    Peugeot 205 GTI
    Rallybilar 2 wd
    616. Mattias Ackesten
    Kolsva MS
    BMW 325
    Rallybilar 2 wd
    617. Lennart Hägg
    SMK Hälsinge
    Opel Ascona B
    L. Häggsbildemontering AB
    Rallybilar 2 wd
    618. Sune Edblad
    Ragundadalens RC
    VW Golf
    Rallybilar 2 wd
    619. Joacim Nilsson
    SMK Arboga
    Opel Kadett GSI
    Rallybilar 2 wd
    620. Urban Westerström
    Eksjö FRC
    Volvo 164
    Rallybilar 2 wd
    621. Andreas Johansson
    Rasbo MK
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    622. Anders Sjöbom
    MK Nordjämten
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    623. Lasse Gustavsson
    Kolsva MS
    Ford Escort MK2
    Rallybilar 2 wd
    624. Mikael Rosnell Gustavsson
    Katrineholms MK
    Ford Escort MK2
    Rallybilar 2 wd
    625. Jörgen Nilsson
    Tjust MK
    SUZUKI SWIFT MK 2
    Rallybilar 2 wd
    626. Kevin Lindberg Hull
    SMK Nyköping
    BMW E36
    Rallybilar 2 wd
    627. Benny Persson
    Ljusdals MS
    Renault Clio Ragnotti
    Rallybilar 2 wd
    628. Morgan Olsson
    Vimmerby MS
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    629. Viktor Karlsson
    JMK
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    630. Glenna Bjur
    Gnesta MK
    Volvo 940
    Team Glenna Racing
    Rallybilar 2 wd
    631. Yngve Tjörnbo
    Tjust MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    632. Mattias Svedberg
    Bollnäs MK
    VW Polo Standard
    Rallybilar 2 wd
    633. Bror Danielsson
    Årjängs MK
    Ford MK 2
    Bror Danielsson
    Rallybilar 2 wd
    634. Ida Nylin
    MK Ran
    VW Golf
    Rallybilar 2 wd
    635. Jonny Nylin
    MK Ran
    VW Golf
    Rallybilar 2 wd
    636. Patrik Greis
    Sandvikens MK
    Volvo 940
    GSAB
    Rallybilar 2 wd
    637. Magnus Folkesson
    Vimmerby MS
    Volvo 142
    Rallybilar 2 wd
    638. Peter Nylund
    JMK
    Opel Ascona
    Peter Nylund
    Rallybilar 2 wd
    639. Kent-Ola Björklund
    Likenäs MK
    Volvo 244
    Rallybilar 2 wd
    640. Måns Lindell
    Lima MS
    VW Golf MK2
    Rallybilar 2 wd
    641. Andreas Östlund
    MK Team Treske
    Ford Fiesta
    Rallybilar 2 wd
    642. Stefan Olsson
    Lima MS
    Ford Fiesta R2
    Rallybilar 2 wd
    643. Roger Eriksson
    SMK Dala Falun
    Toyota Corolla
    Rallybilar 2 wd
    645. Frida Bergqvist Persson
    Lima MS
    Peugeot 205
    Rallybilar 2 wd
    646. Bengt Karlsson
    Vimmerby MS
    Ford Escort
    Expressarn
    Rallybilar 2 wd
    647. Magnus Johansson
    Tjust MK
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    648. Tommy Johansson
    Tjust MK
    Opel Ascona B
    Rallybilar 2 wd
    649. Niklas Ledin
    Kopparbergs MK
    Saab 900
    Ledin Motorsport
    Rallybilar 2 wd
    650. Tobias Wärnström
    Ydre MK
    Saab 9-3
    Rallybilar 2 wd
    651. Rikard Svensson
    Ydre MK
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    652. Kalle Nyström
    Kalmar Sportvagnsklubb
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    653. Anton Måhagen
    Åtvidabergs MK
    VW Golf
    Rallybilar 2 wd
    654. Peter Måhagen
    Åtvidabergs MK
    VW Golf
    Rallybilar 2 wd
    655. Peder Andersson
    VMS
    volvo 740
    Rallybilar 2 wd
    656. Kevin Eriksson
    SMK Trollhättan
    Volvo 940
    Sjuntorps Biltjänst AB
    Rallybilar 2 wd
    657. Hugo Sääf
    MK Ramunder
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    658. Tomas Lövdahl
    Höglandets MS
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    659. Elliot Sjögren
    Västra Östergötlands MK
    Peugeot 208 R2
    Rallybilar 2 wd
    660. LG Jansson
    SMK Trollhättan
    BMW Compact
    Däckman - Vänersborg
    Rallybilar 2 wd
    661. Lennart Nygren
    Likenäs MK
    BMW E 46 coupe
    Rallybilar 2 wd
    662. Torbjörn Samuelsson
    MK Kinda
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    663. Jonas Skoglund
    Finnskoga MK
    Volkswagen Golf MK III 16v
    Rallybilar 2 wd
    664. Åke Andersson
    Vansbro MK
    VW Golf II
    Rallybilar 2 wd
    665. Niklas Hedblom
    Sandviken MK
    Volvo 242
    Rallybilar 2 wd
    666. Anders Banger
    Ljusdals MS
    Renault Clio
    Rallybilar 2 wd
    667. Ragnar Glav
    Vallentuna MK
    Opel Ascona A
    Rallybilar 2 wd
    668. Alex Wikvist
    Hallsbergs MK
    Volvo 240
    Rallybilar 2 wd
    669. Per Grubb
    Fagersta MK
    BMW 325
    Rallybilar 2 wd
    670. Tommy Eliasson
    Storfors MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    671. Fredrik Eljas
    SMK Dala
    Toyota Corolla
    Rallybilar 2 wd
    672. Oscar Eriksson
    Sunnansjö MK
    Opel Astra
    Rallybilar 2 wd
    673. Claes Molin
    SMK Dala
    Porscbe 911 RS
    Rallybilar 2 wd
    674. Jon Johansson
    Idkerbergets MK
    Volvo 940
    Oilcentersolångmotorsport
    Rallybilar 2 wd
    675. Charles Andersson
    Borlänge MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    676. Kristian Johansson
    Borås MK
    Toyota Corolla
    KJM service
    Rallybilar 2 wd
    677. Magnus Östlund
    MK Team Westom
    Ford Fiesta
    Rallybilar 2 wd
    678. Mikael Andersson
    KAK Motorsport
    Saab 9.3 SS
    Rh Autorikt AB
    Rallybilar 2 wd
    679. Tony Hanses
    Woxnadalens Motorklubb
    WV Golf II
    Rallybilar 2 wd
    680. Patrik Åkerman
    Ljusdals MS
    VW Golf 3
    Rallybilar 2 wd
    681. Daniel Edman
    Sandviken MK
    Volvo 940
    Rallybilar 2 wd
    682. Daniel Frisk
    SMK Sala
    Volvo 740
    Rallybilar 2 wd
    683. Tommy Målarn Sjödin
    SHRA Sundsvall
    Ford Escort MK1
    Rallybilar 2 wd
    684. Bengt Norberg
    Grangärde RRC
    Ford Escort
    Norbergs Bil & Plåt Nyhammar
    Rallybilar 2 wd
    685. Richard Åndberg
    SMK Nyköping
    Toyota Yaris
    Rallybilar 2 wd
    686. Fredrik Rosén
    MK Trophy
    SAAB 99 EMS
    Rallybilar 2 wd
    687. Alex Danielsson
    Borlänge MK
    Ford Fiesta R2
    Rallybilar 2 wd
    688. Philip Haag
    Vara MK
    Citroën DS3 R3
    Rallybilar 2 wd
    689. Linus Lind
    Lima MS
    Vw Golf 3
    Rallybilar 2 wd
    690. Håkan Nord
    Munkfors MC
    Renault Clio
    TEAM MUNKFORS BILSKROT
    Rallybilar 2 wd
    691. Tommy Carlström
    NMS Boden
    BMW M3
    Rallybilar 2 wd
    692. Peter Bäck
    NMS-Boden
    Volvo 940
    KJELLIN MOTORSPORTS
    Rallybilar 2 wd
    1. Sven Inge Sjödin
    Kramfors MK
    BMW E60
    Fria bilar
    2. Erik Persson
    SMK Söderhamn
    Renault Megane V6 Trophy
    Fria bilar
    3. Håkan Johansson
    Umeå AK
    Volvo Pv M Power
    Fria bilar
    4. Mats Kjellin
    Ljusdals MS
    Volvo 142 Historic RX
    Fria bilar
    5. Ronny Hyrskylahti
    SMK Sundsvall
    BMW Compact
    Motor Nord AB
    Fria bilar
    6. Patricio Rivera
    SMK Sundsvall
    Mazda MX-5
    Patricio Rivera
    Fria bilar
    12. Peter Fransson
    Vimmerby MS
    VW 1303
    Fria bilar
    19. Johan Schilström
    VMS
    Volvo Volvo 242
    Örby Gummi AB
    Fria bilar
    23. Ellinor Hansson
    Västerås MS
    Volvo PV
    Örby Gummi
    Fria bilar
    93. Rolf Ingvar Uhr
    LMS
    Saab 9-3 SS
    Fria bilar
    94. Robert Olofsson
    SMK
    Mitsubishi 3000GT
    Fria bilar
    167. Mickael Jansson
    Västerås
    EDGE 1000 EPIQ XC
    Fria bilar
    186. Leif "Biffen" Andersson
    Grangärde RRC
    Saab 90
    www.grangardebygden.se
    Fria bilar
    597. Anders O Fredrikson
    Motorklubben Kopparberg
    Volvo 544
    Fria bilar
    801. P-O Persson
    Kolsva MS
    Renault Clio
    Fria bilar
    802. Gunnar Arestav
    Stockholms Bil Klubb
    Volvo 242
    Örby Gummi AB
    Fria bilar
    803. Arne Isaksson
    SMK Dala
    Volvo PV
    Fria bilar
    804. Björn Andersson
    Gnesta MK
    Ford Coupe
    Fria bilar
    805. Mattias Svedberg
    Bollnäs MK
    VW Polo GTI
    Fria bilar
    806. Martin Enlund
    Västerås MS
    Supercar Lites Supercar Lites
    Fria bilar
    807. Kjell Andersson
    Borlänge MK
    Saab 9-3
    Fria bilar
    808. Andreas.O Fredrikson
    Fredriksbergs MK
    Volvo 544
    Fria bilar
    809. Roger Eriksson
    SMK Dala Falun
    Opel Kadett GSI
    Fria bilar
    810. Danijel Skålberg
    SMK Arboga
    Volvo 240
    Fria bilar
    811. Mattias Härnered
    Enköpings MK
    Volvo PV
    Fria bilar
    812. David Bergqvist Isaksson
    SMK Dala Falun
    Volvo PV 544
    Fria bilar
    813. Bengt Eriksson
    Hällefors MK
    Volvo S40
    Fria bilar
    814. Richard Jansson
    MK Kopparberg
    Saab 96 V4
    Fria bilar
    40. a
    a
    a a
    a
    Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    41. Lars Bryntesson
    Likenäs MK
    Volvo Amazon
    Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    42. Folke Åkerblom
    MSK Hammaren
    Saab 96 Sport
    Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    43. Per-Erik Sköldin
    SMK Vingåker
    Volvo Amazon 122S
    Denso Rallysport Sweden
    Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    44. Mats Henningson
    SMK Södermanland
    Volvo Amazon
    Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    45. Lars Larsson
    MK Kopparberg
    VW 1500 S
    Team Pitan
    Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    46. Bo Johborg
    SMK Nyköping
    Renault Florid
    Klassiska Sprint o Back Cupen -65
    60. Bjørn Egil Dalen
    NMK Fluberg
    VW 1302
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    61. Tommy Wikström
    Fagersta MK
    Saab V4
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    62. Jan Flyngen
    Kolsva MS
    Saab V4
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    63. Ola Klinga
    SMK Sala
    Opel Ascona
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    64. Hakan Huggare
    Kolsva MS
    Ford Escort MK I
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    65. Ulf löfgren
    SMK Eda
    Saab V4
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    66. Peter Brorsson
    Jämtlands MK
    Saab V4
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    67. Patrik Larsson
    SMK Eda
    Volvo 140
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    68. Stig Johansson
    Kils MK
    Triumph 2,5 PI
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    69. Curt Åkerberg
    Flens MS
    Volvo 142
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    70. Sven Kim Sevius
    Åmåls MK
    Volvo 544 Sport
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    71. Kent Bååth
    SMK Vingåker
    Volvo 164
    Denso Rallysport Sweden
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    72. Kenneth Andersson
    Piteå MS
    SAAB V4
    Team Pitan
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    80. a
    aa
    a a
    a
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    81. Jan-Erik Sundqvist
    Finnskoga MK
    Volvo 240
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    82. Jonas Mylläri
    Idkerbergets MK
    Volvo 142
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    83. John Arild Nilsen
    Åmål MK
    Ford Escors RS
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    84. Steve Hägglund
    Teknis Mc
    Volvo 244
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    85. Johnny Nilsson
    KAK
    Renault Alpine
    Johnny Nilsson
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    86. Johan Rudström
    Katrineholms Motorklubb
    Volvo 244
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    87. Bror Danielsson
    Årjängs MK
    Ford Eskort MK2
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    88. Dick Larsson
    Rasbo MK
    Volvo 240
    Historiska Sprint o Back Cupen 66-90
    1. Lars göran Högqvist
    JMK
    SAAB V4
    Apendix K, MNBF Veteran
    2. Dick Larsson
    Rasbo MK
    Volvo 240
    Apendix K, MNBF Veteran
    3. Peter Johansson
    Vännäs MK
    Volvo 240
    Apendix K, MNBF Veteran
    4. Peter Brorsson
    Jämtland MK
    Saab V4
    Apendix K, MNBF Veteran
    5. Fredrik Eljas
    SMK Dala
    Opel Kadett GSI 16V
    Apendix K, MNBF Veteran
    6. Kent Årne
    MK Tierp
    Volvo 240
    Apendix K, MNBF Veteran
    7. Hans Gustafsson
    Västerås MS
    Volvo 240
    Apendix K, MNBF Veteran
    8. Sebastian Orava
    Laxå MK
    Volvo 242
    Firma Torstenlundh AB
    Apendix K, MNBF Veteran
    9. Reino Orava
    Laxå MK
    Volvo 242
    Firma torsten lundh AB
    Apendix K, MNBF Veteran
    10. Lars Davidsson
    Enköpings MK
    Renault Alpine
    Apendix K, MNBF Veteran
    11. Kjell Fransson
    Vimmerby MS
    Renault Alpine A310
    Apendix K, MNBF Veteran
    12. P-O Persson
    Kolsva MS
    Ford Escort
    Apendix K, MNBF Veteran
    13. Roland Nilsson
    Karlstad Motorklubb
    Volvo 244
    Apendix K, MNBF Veteran
    14. John Arild Nilsen
    Åmål MK
    Ford Escors RS
    Apendix K, MNBF Veteran
    15. Håkan Lindh
    Laxå MK
    Volvo 242
    HL Service i Laxå AB
    Apendix K, MNBF Veteran
    16. Bror Danielsson
    Årjängs MK
    Ford Eskort MK2
    Apendix K, MNBF Veteran
    17. Torbjörn Jonsson
    Kolsva MS
    Saab V4
    Apendix K, MNBF Veteran
    18. Jan Flyngen
    Kolsva MS
    Saab V4
    Apendix K, MNBF Veteran
    19. Ragnar Glav
    Vallentuna MK
    Opel Ascona A
    Apendix K, MNBF Veteran
    20. Lars Söderström
    Hedemora MK
    Ford Sierra Cosworth RS
    Apendix K, MNBF Veteran
    21. Christer Steen
    Svärdsjo MK
    Opel Corsa GSI
    Apendix K, MNBF Veteran
    23. Lennart Olsson
    Ånge MK
    VW Golf MK1
    Apendix K, MNBF Veteran
    24. Jöns Jonsson
    Offerdals MK
    Opel Kadett GT/E
    Apendix K, MNBF Veteran
    25. Lars Almkvist
    Jämtlands MK
    VW 1303
    Apendix K, MNBF Veteran
    26. Mikael Soderholm
    SHRA Östersund
    Pontiac Trans Am
    Apendix K, MNBF Veteran
    27. Rune Grafström
    Ö-VIKS RALLYKLUBB ÖRK
    Opel Kadett GSI
    Apendix K, MNBF Veteran
    101. Micke Gälliner
    Jämtlands MK
    Mazda 323
    Micke Gälliner
    Rallybilar 4 WD Turbo
    102. Hannah Jakobsson
    Kolsva MS
    Ford Fiesta R5
    Agentur Fastighetsförmedling
    Rallybilar 4 WD Turbo
    103. Martin Jakobsson
    Kolsva MS
    Ford Fiesta R5
    Agentur fastighetsförmedling
    Rallybilar 4 WD Turbo
    104. Mikael Westling
    Hofors MS
    Mitsubishi EVO 10
    Rallybilar 4 WD Turbo
    105. Ronnie Jakobsson
    Kolsva MS
    Ford Fiesta R5
    Agentur fastighetsförmedling
    Rallybilar 4 WD Turbo
    106. Tony Persson
    Lima MS
    Mitsubishi EVO
    Rallybilar 4 WD Turbo
    107. Kent Andersson
    Västerås MS
    Ford Fiesta R5
    Rallybilar 4 WD Turbo
    108. Sören Svensson
    MK Ran Askersund
    Mitsubishi Evo 9
    Rallybilar 4 WD Turbo
    109. Pär Englund
    Bollnäs MK
    Ford R5
    Rallybilar 4 WD Turbo
    110. Jan-Olof Renberg
    Piteå MS
    Skoda Fabia R5
    Rallybilar 4 WD Turbo
    111. Robin Eriksson
    Kolsva MS
    Subaru Leon
    Rallybilar 4 WD Turbo
    112. Kenneth Johansson
    Kullings MS
    Mitsubishi Evo 7 4wd
    Rallybilar 4 WD Turbo
    113. Ida Blomqvist Thorsell
    Skaraborgs Sportvagnsklubb
    Mitsubishi Evo 9
    Rallybilar 4 WD Turbo
    114. Urban Andersson
    Stenungsunds MS
    Mitsubishi Evo 4
    Rallybilar 4 WD Turbo
    115. Bengt Thorsell
    Skaraborgs SK
    Mitsubishi EVO 9
    Rallybilar 4 WD Turbo
    116. Jim Hjerpe
    Säters MK
    Mitsubishi Lancer Evo VII
    OILCENTER Solång Motorsport
    Rallybilar 4 WD Turbo
    117. Max Hummelgård
    SMK Hedemora
    Mitsubishi Lancer Evo VII
    OILCENTER Solång Motorsport
    Rallybilar 4 WD Turbo
    118. Peter Johansson
    Säters MK
    Mitsubishi Mirage
    Oilcenter Solång Motorsport
    Rallybilar 4 WD Turbo
    119. Jennie-Lee Hermansson
    KAK
    Mitsubishi Lancer Evo IX
    Rallybilar 4 WD Turbo
    120. Måns Lindell
    Lima MS
    Mitsubishi Lancer RS
    Rallybilar 4 WD Turbo
    201. Lasse Fältman
    Ludvika MS
    Saab 900 v6
    Rallybilar gr F & Voc
    202. Reine Nyberg
    Forshaga MC
    Saab 9-3
    Rallybilar gr F & Voc
    203. Jonna Olsson
    Katrineholms MK
    Saab 900
    Ledin Motorsport
    Rallybilar gr F & Voc
    204. Dan Hoff
    Jämtlands MK
    VW Golf III GTI 16V
    Dan Hoff
    Rallybilar gr F & Voc
    205. Nils Strömgren
    Fagersta MK
    Volvo 940
    Rallybilar gr F & Voc
    206. Kent Strömgren
    Fagersta MK
    BMW 320
    Rallybilar gr F & Voc
    207. Lars Westrin
    Jämtlads MK
    BMW 320
    Rallybilar gr F & Voc
    208. Johan Mäsak
    Orust Bilsportklubb
    Saab 900 s
    Rallybilar gr F & Voc
    209. Andreas Hovind
    Enköpings MK
    Volvo 850
    Rallybilar gr F & Voc
    210. Roger Andersson
    Borlänge MK
    Opel Astra
    Rallybilar gr F & Voc
    211. Ulf Broström
    Hällefors MK
    Volvo 244
    Rallybilar gr F & Voc
    212. Kjell Pettersson
    SMK Nyköping
    Volvo 940
    Rallybilar gr F & Voc
    213. Elisabet Pettersson
    Fagersta MK
    BMW 320
    Rallybilar gr F & Voc
    214. Katrina Henrysson
    Teknis MC
    BMW 320
    Rallybilar gr F & Voc
    215. Jan Jonsson
    Mora MK
    Ford Puma
    Rallybilar gr F & Voc
    216. Mats Palmkvist
    Fagersta MK
    VW Golf 3 16v
    Rallybilar gr F & Voc
    217. Dan Jurå
    SMK Uppsala
    Volvo 244
    Rallybilar gr F & Voc
    218. Peter Mullaart
    SMK Sundsvall
    Volvo 850
    Rallybilar gr F & Voc
    301. Jan Jonsson
    Mora MK
    VW Golf
    Rallybilar gr E
    302. Roger Andersson
    Borlänge MK
    Honda Civic
    Rallybilar gr E
    303. Stefan Schelin
    SMK Söderhamn
    Golf 4
    Rallybilar gr E
    304. Åke Strömbäck
    Lima MS
    Opel Astra
    Rallybilar gr E
    305. Mattias Karlsson
    Orust Bilsportklubb
    Volvo S60
    Rallybilar gr E
    306. Catalina Floberg
    Falköpings MK
    Volvo 244
    Rallybilar gr E
    307. Gunnar Larsson
    Kullings MS
    Toyota Corolla
    Rallybilar gr E
    308. Tomas Östmyr
    Kullings MS
    Toyota Corolla
    Rallybilar gr E
    309. Peter Lanner
    Vara MK
    TBA 4
    Skjutportsbeslag.se
    Rallybilar gr E

    Antal Rallybilar 2 WD= 192
    Antal Tjej/Dam= 28
    Antal klass 11= 7
    Antal klass 12= 22
    Antal Rallybilar 4 WD Turbo= 20
    Antal Rallybilar gr F & Voc= 18
    Antal Rallybilar gr E= 9

    Antal anmälda= 322

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Tillbaka till översikt av tävlingar!

    Tillbaka till Huvudframsidan.