Administrera förarregistreringar
TP-data Kilafors
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2019-03-20

TP-data hemsida klicka här


    Registrerade förare i Rallycross-SM/Super cupen för bilar

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Förare

    Klubb

    Bil/Anmälare

    Klass

    101. Linus Westman
    Piteå MS
    Toyota Corolla
    Supernationell
    102.


    Supernationell
    103.


    Supernationell
    104. Janne Eriksson
    Finnskoga MK
    BMW E 46 M3
    Supernationell
    105. Per-Erik Blomkvist
    MSK Hammaren
    Volvo S40 Evo
    Supernationell
    106. Simon Tiger
    Kalix Motorklubb
    BMW E30 M3
    A Glas i Kalix AB
    Supernationell
    107. Lars Bodin
    MK Team Treske
    VW 1500S
    Supernationell
    201. Rasmus Olsson
    Karlskrona AK
    BMW E87
    2400
    202.


    2400
    203. SimonC Claesson
    Skene MS
    Volvo S40
    2400
    204. Rasmus Carlsson
    SMK Nyköping
    Volvo S 40
    HOT ROD HILL RACING
    2400
    205. Andreas Israelsson
    Finnskoga MK
    BMW M3
    2400
    206. John-Erik Haug
    NMK Fluberg
    Volvo C-30
    2400
    207. Rasmus Karlsson
    SMK Nyköping
    Ford Escort
    MECA Nyköping
    2400
    208. Kjell Pettersson
    SMK Nyköping
    Hyundai I30
    MECA Nyköping
    2400
    209. Niclas Härdevik Norström
    MSK Hammaren
    Ford Escort RS
    2400
    210. Emil Appelkvist
    Haninge MK
    Skoda Fabia RX
    2400
    211. Kevin Eriksson
    SMK Trollhättan
    Skoda Fabia
    Sjuntorps Biltjänst AB
    2400
    212. Johan Larsson
    Johan Larsson
    Skoda Fabia
    2400
    213. Anders Johansson
    Team Mikro
    BMW E87
    2400
    214. Lars Näsholm
    SMF Sollefteå
    Volvo S40
    2400
    215. Lars-Johan Gummsesson
    SMK Nyköping
    Mercedes C 2,4
    2400
    216. Leo Ivarsson
    Kungsbacka ma
    Citroën Xsara
    2400
    217. Marcus Einarsson
    Östmarks MFF
    Volvo 242
    2400
    218. Kristian Olsson
    MK Team Westom
    Volvo S40
    JUNKWORX
    2400
    219. Jörgen Gustavsson
    Skövde MK
    Volvo S40
    2400
    220. Martin Ekspjuth
    Piteå MS
    Subaru Impreza
    2400
    221. Jesper Carlsson
    Lycksele MK
    BMW E30 M3
    2400
    222. Kristofer Karlsson
    Lessebo MK
    Saab 9-3 Sport
    2400
    224. Magnus Envall
    Skövde MK
    Volvo 242
    2400
    225. Per Berglund
    Finnskoga MK
    Volvo S40
    2400
    226. Gustav Johansson
    Götene MK
    BMW 325
    2400
    401. Johan Uhr
    AMF Årsunda
    Opel Kadett GSI
    2150
    402. Björn "Putte" Alvarsson
    Vadstena RRC
    Porsche 944
    2150
    403.


    2150
    404. Anton Eriksson Therus
    MK Team Westom
    BMW E36 318
    2150
    405. Peter Ohlsson
    Team Mikro BSK
    Saab 900
    2150
    406. Tomas Forslöv
    Skepptuna MK
    SAAB 99
    2150
    407. Robin Starö
    Västerås MS
    BMW 325 E36
    2150
    408. Tom Nilsson
    Vimmerby MS
    Volvo 244
    2150
    409. Niklas Eriksson
    SMK Örebro
    BMW E36 320
    2150
    410. Kaj Svensson
    Bollnäs MK
    VW 1600
    2150
    411. Johnny Algotsson
    SMK Nyköping
    VW 1303
    2150
    412. Rune Algothsson
    SMK Nyköping
    Volvo 940
    2150
    413. Andreas Karlsson
    Fjugesta MS
    Saab 900
    2150
    414. Anders Lind
    Bollnäs MK
    BMW E30 318
    2150
    415. Mats Johansson
    Woxnadalens MK
    Volvo 244
    2150
    416. Christian Karlsson
    Vimmerby MS
    VW 1303
    2150
    417. Oskar Andersson
    Bilklubben Dundret
    Bmw E36 328
    2150
    418. Per Nystedt
    Strägnäs AMS
    Mazda RX-8
    2150
    419. Mattias Härnered
    Enköping MK
    BMW E46 328
    2150
    420. Linus Breding
    Torslanda MK
    Volvo 242
    2150
    421. Marcus Silfors
    MK Team Westom
    BMW 325
    2150
    422. Kristofer Olsson
    MK Team Westom
    Volvo 242
    JUNKWORKS
    2150
    423. Jörgen Sturesson
    Skene MS
    Saab 900
    2150
    424. Tobias Trejile
    Skene MS
    Saab 99
    2150
    425. Niclas Wiman
    Enköpings MK
    Saab 99
    2150
    426. Jörgen van den Berg
    SMK Trollhättan
    Saab 900cc
    KRT
    2150
    427. Christian Haatainen
    Västerås MS
    Volvo 244
    2150
    428. Jonathan Rosborg
    Enköping MK
    Volvo 240
    2150
    429. Raymond Nilsson
    Stenungsunds MS
    Saab 99
    Team Börjesson Maskin AB
    2150
    301.


    JSM
    302.


    JSM
    303.


    JSM
    304. Oskar Björk
    Säffle MC
    Volvo 240
    JSM
    305. Linus Björk
    Säffle MC
    Volvo 240
    JSM
    306. Alexander Jeppsson
    Tomelilla MK
    BMW 325
    Hagestigs Motorsport
    JSM
    307. Jacob Hillner
    Östernärkes RMC
    Saab 900
    Jacob Hillner
    JSM
    308. Oskar Rosén
    Gestrike RT
    Opel Astra
    JSM
    309. Fredrik Tinnsten
    Krokoms MK
    VOLVO 240
    JSM
    310. Johannes Freiholtz
    Orust Bilsportsklubb
    Saab 900
    JSM
    311. Daniel Blomqvist
    Säffle MC
    Opel Kadett E
    JSM
    312. Jens Högbom
    Vännäs MK
    BMW E36
    JSM
    701.


    RCH
    702. Kjell-Åke "Snickarn" Hellkvist
    Dalby MK
    Volvo 142 de luxe
    RCH
    703. Lars Rosendahl
    Films MK
    Volvo PV
    RCH
    704. Tom V. Lervik
    NMK Aremark
    VW 1302 S - T1
    Tom V. Lervik
    RCH
    705. Helge Jakobsen
    NMK Aurskog-Høland
    VW 1303 RS
    RCH
    706. Jan Lervik
    NMK Aremark
    VW 1303 S- T1
    Jan Lervik
    RCH
    712. Lars Andren
    Fjärås MK
    Volvo 142
    RCH
    713. Aleksander Wiik
    KNA Øvre Romerike
    Speedcar Extreme
    RCH
    714. Jimmy Fransén
    Västerås Motorsällskap
    Volvo Amason
    RCH
    717. Bjørn Egil Dalen
    NMK Fluberg
    VW 1302
    Bjørn Egil Dalen
    RCH
    800.


    Dam öppen upp t.o.m 2400

    Antal Supernationell= 7
    Antal 2400= 25
    Antal 2150= 29
    Antal JSM= 12
    Antal RCH= 10
    Antal klass 8= 1

    Antal anmälda= 84

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Tillbaka till översikt av tävlingar!

    Tillbaka till Huvudframsidan.