Administrera förarregistreringar
TP-data Kilafors
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2019-01-21

TP-data hemsida klicka här


    Registrerade förare i Rallycross-SM/Super cupen för bilar

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Förare

    Klubb

    Bil/Anmälare

    Klass

    101.


    Supernationell
    102.


    Supernationell
    103.


    Supernationell
    104. Janne Eriksson
    Finnskoga MK
    BMW e 46 M3
    Supernationell
    105. Per-erik Blomkvist
    Msk hammaren
    Volvo S 40 Evo
    Supernationell
    201.


    2400
    202.


    2400
    203.


    2400
    204. Rasmus Carlsson
    SMK Nyköping
    Volvo S 40
    HOT ROD HILL RACING
    2400
    205. Andreas Israelsson
    Vansbro MK
    BMW M3
    2400
    206. John-Erik Haug
    NMK Fluberg
    Volvo C-30
    2400
    207. Rasmus Karlsson
    SMK Nyköping
    Ford Escort
    MECA Nyköping
    2400
    208. Kjell Pettersson
    SMK Nyköping
    Hyundai I30
    MECA Nyköping
    2400
    209. Niclas Härdevik Norström
    MSK Hammaren
    Ford Escort RS
    2400
    210. Emil Appelkvist
    Haninge MK
    Skoda Fabia RX
    2400
    401.


    2150
    402.


    2150
    403.


    2150
    404. Anton Eriksson Therus
    MK Team Westom
    BMW E36 318
    2150
    405. Peter Ohlsson
    Team Mikro BSK
    Saab 900
    2150
    406. Tomas Forslöv
    Skepptuna MK
    SAAB 99
    2150
    407. Robin Lundqvist
    Västerås MS
    BMW 325 E36
    2150
    408. Tom Nilsson
    Vimmerby MS
    Volvo 244
    2150
    409. Niklas Eriksson
    SMK Örebro
    BMW E36 320
    2150
    410. kaj svensson
    bollnäs mk
    vw 1600
    2150
    411. Johnny Algotsson
    SMK Nyköping
    VW 1303
    2150
    412. Rune Algothsson
    smk nyköping
    Volvo 940
    2150
    413. Andreas Karlsson
    Fjugesta MS
    Saab 900
    2150
    414. Björn "Putte" Alvarsson
    Vadstena RRC
    Porsche 944
    2150
    415. Mats Johansson
    Woxnadalens MK
    Volvo 244
    2150
    416. Christian Karlsson
    Vimmerby MS
    VW 1303
    2150
    417. Johan Uhr
    AMF Årsunda
    Opel Kadett gsi
    2150
    301.


    JSM
    302.


    JSM
    303.


    JSM
    304. Oskar björk
    Säffle mc
    Volvo 240
    JSM
    305. Linus björk
    Säffle mc
    Volvo 240
    JSM

    Antal klass 1= 5
    Antal klass 2= 10
    Antal klass 3= 17
    Antal klass 4= 5

    Antal anmälda= 37

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Tillbaka till översikt av tävlingar!

    Tillbaka till Huvudframsidan.