Administrera förarregistreringar
TP-data Kilafors...Tele: 070-557 15 61 Mail: tpd@datapolen.se
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2024-06-25

TP-data hemsida klicka här


    Registrerade förare i Rallycross-SM/Super cupen för bilar

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Förare

    Klubb

    Bil/Anmälare

    Klass

    1. Emil Öhman
    Tväråns IF
    Volvo S40
    Open 2 wd
    2. Joakim Evertsson
    Lycksele MK
    BMW M3
    Open 2 wd
    3. Viktor Johansson
    Tväråns IF
    Mercedes benz 190e Evo2
    Open 2 wd
    4. Simon Tiger
    Kalix Motorklubb
    BMW E30 M3
    Team Odin Target
    Open 2 wd
    5. Thomas Öhman
    Tväråns IF
    BMW E82
    Open 2 wd
    6. Micke Nilsson
    Finnskoga MK
    Ford Escort
    Open 2 wd
    7. Urban Bergström
    Tväråns IF
    Volvo V40
    Open 2 wd
    8. Linus Westman
    Piteå MS
    BMW M1
    Open 2 wd
    9. Jimmy Bengtsson
    Vara MK
    Volvo Pv
    Open 2 wd
    10. Erik Lidman
    Lycksele MK
    BMW E30 M3
    Open 2 wd
    11. Roland Larsamo
    Krokoms MK
    BMW E46 M3
    Open 2 wd
    12. Mikael Persson
    Svedala MK
    VW Golf 4
    Open 2 wd
    13. Pontus Bjuhr
    Lycksele MK
    BMW E30 M3
    Open 2 wd
    14. Stefan Åeng
    NMK Rana
    Toyota Corolla Corolla
    Open 2 wd
    15. Ola Olofsson Wetterlöv
    Kristianstad FRC
    Volvo Amazon
    Open 2 wd
    16. Lars Englund
    Kalix MK
    Porsche 911
    Open 2 wd
    17. Marcus Norman
    Strängnäs AMS
    Mercedes Benz CLK Rotary SUPERCHARGED
    Team Odin Target
    Open 2 wd
    18. Bengt Eriksson
    Hällefors MK
    Volvo S40
    Open 2 wd
    19. Johan Schilström
    Västerås MS
    Volvo Volvo 242
    Örby gummi AB
    Open 2 wd
    20. Jens Lundkvist
    Älvsbyns MS
    BMW E82 cupe
    Open 2 wd
    21. Ola Stenvall
    Skellefteå MS
    Ford Escort MK3
    Open 2 wd
    22. Viktor Fahlgren
    Lycksele MK
    Hyundai Accent WRC
    Open 2 wd
    23. Fredrik Tiger
    Kalix Motorklubb
    BMW Wankel Turbo
    Open 2 wd
    24. Adam Öhman
    Tväråns IF
    Lexus Is200
    Open 2 wd
    25. Linus Holmlund
    Gargnäs MK
    BMW E30 M3
    Open 2 wd
    26. Mikael Ternestål
    Åsele motorsällskap
    BMW E46 330i
    Open 2 wd
    27. Kim Andersson
    Orust MS
    Volvo C30
    Open 2 wd
    28. Janne Eriksson
    Finnskoga MK
    BMW E 46 M3
    Open 2 wd
    29. Viktor Johansson
    Älvsbyns MS
    Mercedes benz 190e hybrid
    Open 2 wd
    30. Kenneth Konge
    Motorsport Nordjylland
    BMW M3
    Open 2 wd
    31. Robin Rørvik
    NMK Aremark
    Volvo S40
    Open 2 wd
    32. Mattias Svedberg
    Bollnäs MK
    Volkswagen Polo GTI
    Open 2 wd
    33. Michael Jansson
    Tväråns IF
    BMW E30 M3
    Open 2 wd
    34. Kristian Lakselv
    NMK Tromsø
    BMW E46 cupe
    Open 2 wd
    35. Rasmus Berggren
    Tomelilla MK
    BMW E30 M3
    Open 2 wd
    36. Iikka Anttila
    Lakeuden UA
    Toyota MR2
    Patea Racing Team
    Open 2 wd
    37. Oliver Stenvall
    Skellefteå MS
    Ford Escort MK3
    Open 2 wd
    38. Olle Lindberg
    Norsjö MS
    Opel Kadett
    Open 2 wd
    39. Mattias Härnered
    Enköpings MK
    Volvo PV
    Open 2 wd
    40. Andreas Gunnarsson
    Skene MS
    Volvo 240
    Open 2 wd
    41. Tomi Rakkolainen
    JaMoKe
    Ford Escort
    Open 2 wd
    42. Simon Hedestig
    Lycksele MK
    Peugeot 207
    Open 2 wd
    43. Michael Janson
    Tväråns IF
    BMW E30 M3
    Open 2 wd
    44. Ossian Stenvall
    Skellefteå MS
    Ford Escort MK3
    Open 2 wd
    45. Marius Novstad
    NMK Harstad
    Volvo S40
    Open 2 wd
    46. Petter Nårsa
    Älvsbyns MS
    Volvo S40
    Open 2 wd
    47. Morten Ellingsen
    NMK Hålogaland
    Ford Fiesta
    Open 2 wd
    60. Anton Carlsson
    Lycksele MK
    VW POLO WRC
    Open 2 wd
    63. Kenneth Johansson
    Strängnäs AMS
    Volvo 142
    Kenneth Johansson
    Open 2 wd
    81. Mikael Persson
    Svedala motorklubb
    VW Golf 4
    Open 2 wd
    82. Jesper Carlsson
    Lycksele MK
    BMW E30 M3
    Open 2 wd
    140. Oscar Carlsson
    Lycksele MK
    VW Polo VW Polo
    Open 2 wd
    167. Mickael Jansson
    Västerås
    EDGE 1000 EPIQ XC
    Open 2 wd
    1. Filip Martinsson
    Orust Bilsportklubb
    BMW E 36
    Supernationell
    2. Rasmus Olsson
    Karlskrona AK
    BMW E36
    Supernationell
    3. Timmy Enlund
    Västerås MS
    BMW E30
    Supernationell
    4. SimonC Claesson
    Skene MS
    Volvo S40
    Supernationell
    5. Per Berglund
    Finnskoga MK
    Volvo S40
    Supernationell
    6. John-Erik Haug
    NMK Fluberg
    Volvo C-30
    Supernationell
    7. Isac Torlamb
    Tjust MK
    Subaru Sti
    Supernationell
    8. Rasmus Carlsson
    SMK Nyköping
    Volvo S 40
    HOT ROD HILL RACING
    Supernationell
    9. Niclas Härdevik Norström
    MSK Hammaren
    Ford Escort RS 16V
    Supernationell
    10. Viktor Fahlgren
    Lycksele MK
    Hyundai Accent WRC
    Supernationell
    11. Kevin Eriksson
    SMK Trollhättan
    Skoda Fabia
    Sjuntorps Biltjänst AB
    Supernationell
    12. Andreas Israelsson
    Finnskoga MK
    BMW M3 TwoValveEvo
    Nilsson Motorsport
    Supernationell
    13. Anders Johansson
    Team Mikro
    BMW E87
    Supernationell
    14. Lars Näsholm
    SMF Sollefteå
    Volvo C30
    Supernationell
    15. Lars-Johan Gummsesson
    SMK Nyköping
    Mercedes C 2,4
    Supernationell
    16. Emil Appelkvist
    Haninge MK
    Skoda Fabia
    Supernationell
    17. Marcus Einarsson
    Östmarks MFF
    Volvo 242
    Supernationell
    18. Kristian Olsson
    MK Team Westom
    Volvo S40
    Supernationell
    19. Jörgen Gustavsson
    Skövde MK
    Peugeot 207
    Supernationell
    20. Daniel Wall
    MSK Kvarnvingarna
    Volvo 240
    Supernationell
    21. Jesper Carlsson
    Lycksele MK
    BMW E30 M3
    Supernationell
    22. Zeth Enarsson
    SMK Arboga
    Hyundai i30
    Supernationell
    23. Christian Karlsson
    Vimmerby MS
    BMW 320
    Supernationell
    24. Magnus Envall
    Skövde MK
    Volvo 242
    Supernationell
    25. Magnus Bokeskog
    Vännäs MK
    Audi A4
    ML Motor
    Supernationell
    26. Jim Jansson
    MK Team Westom
    Subaru Impreza
    Supernationell
    27. Leo Ivarsson
    Kungsbacka MA
    Citroën Xsara
    Supernationell
    28. Niklas Mörtsell
    Älvsbyns MS
    BMW E 81
    Supernationell
    29. Kenneth Karlsson
    Skepptuna MK
    Opel Kadett C
    Supernationell
    30. Jonny Andersson
    Bollnäs MK
    Ford Escort MK1
    Supernationell
    31. Kjell Pettersson
    SMK Nyköping
    Hyundai I30
    Supernationell
    32. Julia Lundkvist
    Jokkmokks MS
    BMW E82 coupe
    Supernationell
    33. Marcus Olofsson
    Kristianstad FRC
    Volvo Amazon
    Supernationell
    34. Joakim Berndtsson
    Tjörns motorförening
    Volvo 244
    Supernationell
    35. Mattis Ekberg
    Ryds MK
    Volvo 240
    Supernationell
    36. Tom Nilsson
    Vimmerby MS
    Volvo S40
    Supernationell
    37. Richard Ådén
    SMK Nyköping
    Skoda Fabia
    Supernationell
    38. Johnny Algothsson
    SMK Nyköping
    Opel Ascona B
    Supernationell
    39. Mats Kjellin
    Ljusdals MS
    Opel Ascona B 16V
    Supernationell
    40. Andreas Gunnarsson
    Skene MS
    Volvo 240
    Supernationell
    41. Andreas Holm
    SMK Nyköping
    Hyundai I30
    Supernationell
    42. Simon Hedestig
    Lycksele MK
    Peugeot 207
    Supernationell
    43. Arnt Erik Klæboe
    NMK Rana
    BMW E30 M3
    Supernationell
    44. Ossian Stenvall
    Skellefteå MS
    Ford Escort MK3
    Supernationell
    45. Per Engblom
    Tjörns Motorförening
    Volvo PV 544
    Supernationell
    46. Mathias Jansson
    Rasbo MK
    Volvo S40
    Supernationell
    47. Malte Lindberg
    Norsjö MS
    Ford Escort
    Supernationell
    48. Per Lindberg
    Lycksele MK
    Opel Kadett
    Supernationell
    49. Björn Eriksson
    Luleå MS
    Volvo S 40
    Supernationell
    50. Mattias Härnered
    Enköpings MK
    BMW E46
    Supernationell
    51. Gunnar Björk
    Ludvika MS
    Ford Escort MK3
    Supernationell
    52. Jesper Karlsson
    Skellefteå MS
    Volvo 240
    Supernationell
    53. Mattias Ohlsson
    Bollnäs MK
    BMW M3
    Supernationell
    54. John-Isak Sørensen
    NMK Grane
    Volvo 242
    Supernationell
    55. Thomas Amundsen
    NMK Lofoten
    Ford Focus
    Thomas Amundsen
    Supernationell
    56. Håkon Jacobsen
    NMK Rana
    Ford Focus
    Supernationell
    57. Frode Aalberg
    KNA Midt Norge
    Volvo S40 MK2
    Frode Aalberg
    Supernationell
    58. Markus Grønningsæter
    NMK Rana
    Hyundai Accent VTEC
    Supernationell
    59. John Hanstad
    NMK Bardu
    Volvo S40
    john hanstad
    Supernationell
    60. Anton Carlsson
    Lycksele MK
    VW POLO
    Supernationell
    61. Ola Thyllman
    Härjdalens MS
    Opel Vectra B
    Mobergs glas Sveg
    Supernationell
    62. Johan Ekersund
    Kalix MK
    BMW E30
    Supernationell
    63. Kenneth Johansson
    Strängnäs AMS
    Volvo 142
    Kenneth Johansson
    Supernationell
    64. Åge Nymo
    NMK Rana
    Volvo 480
    Supernationell
    65. Per Jonsson
    Piteå MS
    BMW 320
    Supernationell
    66. Kent-Åge Johnsen
    NMK Bardu
    Hyundai Accent
    Supernationell
    67. Jimmy Rinaldo
    NMK Hålogaland
    Ford Fiesta
    Supernationell
    68. Anders Nilsson
    Lycksele MK
    Volvo 242
    Team ML Motor
    Supernationell
    69. Jimmy Lerfelt
    MK Team Westom
    Volvo 440
    Supernationell
    70. Viktor Andersson
    ÖRC
    Ford MK1
    Supernationell
    71. Robin Starö
    Västerås MS
    Toyota Corolla
    Supernationell
    72. Emil Naessen
    SMK Nyköping
    Volvo S40
    Supernationell
    73. Patrick Wiik
    MSK Hammaren
    Opel Ascona B
    Supernationell
    74. Henrik Jansson
    Karlstad Motor Club bil
    BMW M3
    Supernationell
    75. Mikael Nyrönen
    Småbacka MK
    Renault Megane Maxi
    Supernationell
    76. Marius Novstad
    NMK Harstad
    Volvo S40
    Supernationell
    77. Christer Harr Jakobsen
    NMK Harstad
    Ford Escort MK6
    Supernationell
    78. Linus Östlund
    Finnskoga MK
    BMW E30
    Supernationell
    79. Daniel Loggert
    NMS Boden
    Opel Ascona A
    Supernationell
    80. Tony Hanses
    Woxnadalens Motorklubb
    Toyota Starlet
    Supernationell
    81. Peter Karlsson
    Ljusdals MS
    Opel Vectra
    Supernationell
    82. Carl-Gustav Andersson
    Films MK
    Volvo S40
    Supernationell
    83. David Westman
    Fredriksbergs MK
    Opel Asconan B
    Supernationell
    84. Jacob Enström
    Fredriksbergs MK
    Volvo 360
    Supernationell
    85. Håkan Persson
    Laxå MK
    Volvo 240
    CUSTOM RACING AB
    Supernationell
    86. Jimmy Bengtsson
    Vara MK
    Volvo Pv
    Supernationell
    87. Roger Hortlund
    Tväråns IF
    Volvo 240
    Supernationell
    88. Magnus Johansson
    Kolsva MS
    Ford Fiesta MK6
    Supernationell
    89. Rickard Avelin
    MSK Hammaren
    Opel Ascona
    Motor-Nilsson I Köping
    Supernationell
    90. Tommie Svärd
    Finnskoga MK
    BMW M3
    Supernationell
    91. Ronny Kingels
    MSK Hammaren
    Seat Toledo
    Supernationell
    92. Jocke Larsson
    Västerås MS
    Skoda Fabia RS II
    Supernationell
    93. Oliver Stenvall
    Skellefteå MS
    Ford Escort MK3
    Supernationell
    94. Stefan Axelsson
    Nalovardo Racing Club
    Ford Escort
    Supernationell
    95. Stefan Lindberg
    Borlänge MK
    Skoda Octavia Octavia
    Supernationell
    96. Mikael Gullinder
    SMK Sundsvall
    Volvo S40
    Supernationell
    97. Michael Johansson
    Kalix Motorklubb
    Peugeot 206 evo
    Supernationell
    98. Per Engstrand
    Ljusdals MS
    Lexus/Mercedes Is200
    Supernationell
    99. Bo Danielsson
    SMK Helsingborg
    Volvo S 40
    Supernationell
    100. Filip Eriksson
    Fjugesta MS
    Mercedis C
    Supernationell
    101. Lars Rosendahl
    Haninge MK
    Ford Escort RS
    Supernationell
    102. Fredrik Aronsson
    MK Team Westom
    Volvo S40
    Supernationell
    103. Michael Jons
    Västerås MS
    BMW 318 Compact
    Supernationell
    104. Jörgen Olsson
    MK Team Westom
    Volvo 242
    Supernationell
    105. Arne Björk
    Ludvika MS
    Ford Sierra Mk1
    Supernationell
    106. Martin Andersson
    Stenungsunds MS
    BMW M3
    Supernationell
    109. Adam Öhman
    Tväråns Intresseförening
    Volvo Volvo 240
    Supernationell
    110. Jörgen Nilsson
    Orust BSK
    Volvo 740
    Supernationell
    111. Marcus Naessen
    SMK Nyköping
    Volvo S 40
    Supernationell
    116. Micke Fahlström
    Västerås MS
    Ford Escort
    Supernationell
    120. Marcus Jansson
    Rasbo MK
    Volvo s40
    Supernationell
    121. Thom Wikvist
    Laxå MK
    Volvo S40
    Supernationell
    122. Anton Hedlund
    Jokkmokks MS
    Volvo S 40
    Supernationell
    124. Nicklas Nårsa
    Tväråns IF
    BMW E30 M3
    Supernationell
    125. Anders Lindfors
    Skellefteå MS
    Peugeot 206
    Supernationell
    126. Zeb Enarsson
    SMK Arboga
    Volvo 242
    Supernationell
    127. Alexander Lundgren
    SMK Arboga
    Volvo 242
    Supernationell
    128. Rickard Frisk
    SMK Sala
    Skoda Fabia
    Supernationell
    129. Daniel Skålberg
    SMK Arboga
    Volvo 240 EVO
    Supernationell
    130. Tom andre Brattås
    NMK Sør gudbrandsdal
    Renault Clio
    Supernationell
    131. Kenneth Lyngås
    NMK Rana
    Opel Kadett
    Supernationell
    132. Magnus Larsson
    Vännäs MK
    Audi A4
    Team ML Motor
    Supernationell
    133. Magnus Abrahamsson
    Vännäs MK
    BMW E30
    Team ML Motor
    Supernationell
    134. Johan Sandow
    Vännäs MK
    Saab 99
    Supernationell
    135. Johan Sandow
    Vännäs MK
    Saab 99
    Supernationell
    136. Johan Sandow
    Vännäs MK
    Saab 99
    Supernationell
    137. Tom Atle Sigfridstad
    KNA Solør Motorsport
    BMW "Totto Power" E30
    Supernationell
    138. Kent-Åge Johnsen
    NMK Bardu
    Hyundai Accent
    Kent-Åge Johnsen
    Supernationell
    139. Lars-Erik Zingmark
    Vännäs MK
    Volvo 240
    Supernationell
    140. Oscar Carlsson
    Lycksele MK
    VW Polo VW Polo
    Supernationell
    142. Mats Loggert
    NMS Boden
    Opel Kadett
    Supernationell
    143. Lars Wåhlberg
    Lycksele Motorklubb
    Volvo Volvo 240
    Supernationell
    144. Morten Kyllingmo
    NMK Rana
    Ford Focus Focus
    Kyllingmo Motorsport
    Supernationell
    145. Tom Atle Sigfridstad
    Kna solør motorsport
    BMW "Totto Power" M3
    Supernationell
    146. Per Hedestig
    Lycksele Motorklubb
    Peugeot 207
    Supernationell
    147. Stefan Åeng
    NMK Rana
    Toyota Corolla
    Supernationell
    149. Martin Lindén
    Team Skogsåkarna, Tranås
    Volvo S40
    Supernationell
    150. Christoffer Tiurinen
    Hällefors MK
    BMW E36
    Supernationell
    151. Olle Lindberg
    Norsjö MS
    Opel Kadett
    Supernationell
    152. Rikard Gustavsson
    Fjärås MK
    BMW E36
    Supernationell
    153. Tommy Edberg
    Krokoms MK
    VW Corrado
    Supernationell
    154. Martin Åberg
    Arjeplog SSF
    Volvo 242
    Supernationell
    156. Roger Enlund
    Västerås MS
    BMW E30
    Supernationell
    169. Jon Ny
    Lycksele MK
    BMW E30
    Aggbäcken Racing
    Supernationell
    173. Björn Nordström
    Fredriksbergs MK
    Opel Corsa D
    Supernationell
    2000. Testförare
    Bollnäs MK
    VW Golf
    Supernationell
    2001. Sune Sandberg
    Supercupen
    Supercupen x
    Supernationell
    1. Isac Torlamb
    Tjust MK
    BMW E30 320
    2150 Jun
    2. Filip Bernström
    MK Ran Askersund
    BMW E36
    2150 Jun
    3. Robin Olsson
    Fagersta MK
    Saab 99
    2150 Jun
    4. Elias Bergström
    Ljusdals MS
    Volvo 240
    2150 Jun
    5. Filip Hägg
    SMK Hälsinge
    Volvo 242
    Häggs Bildemontering AB
    2150 Jun
    6. Filip Thoren
    Hallsberg MK
    BMW E36 325
    2150 Jun
    7. Jacob Hillner
    Östernärkes RMC
    BMW E46 Touring
    2150 Jun
    8. Alexander Jeppsson
    Tomelilla MK
    BMW 325
    Hagestigs Motorsport
    2150 Jun
    9. Emrik Neiker
    MK Team Westom
    BMW E30 325
    2150 Jun
    10. Ida Nylin
    MK Ran
    Saab 99
    2150 Jun
    11. Max Åsman
    SMK Eda
    Saab 99
    2150 Jun
    12. Timmy Sakariassen
    MK Team Westom
    BMW BMW E46
    2150 Jun
    13. Jonathan Rådström
    Likenäs MK
    BMW E36
    Team Värmland Motorsport
    2150 Jun
    16. Linus Uhr
    AMF Årsunda
    Saab 900 Sedan
    Team Lumek Motorsport
    2150 Jun
    17. Noah Strömblad
    Borås Mk
    Volvo 242
    2150 Jun
    18. Robin Norrlander
    Jämtlands MK
    Saab 90
    2150 Jun
    19. Robert Olsson
    Karlskrona AK
    BMW E30 323
    2150 Jun
    23. Felix Karlsson
    Jämtlands Motorklubb
    Saab 99
    Bringåsen Racing
    2150 Jun
    25. Neo Olofsson
    Krokoms MK
    BMW E30 325
    2150 Jun
    26. Leo Rosenqvist
    Fredriksbergs MK
    Opel Astra
    2150 Jun
    27. Hampus Granlund
    Bergets MS
    Volvo 240
    2150 Jun
    28. Natalie Reuter
    MK Team Westom
    Opel Astra
    2150 Jun
    29. Rasmus Carlsson
    Filipstads MC
    Saab 90
    2150 Jun
    30. Gustaf Westerlund
    AMF Årsunda
    Saab 900
    Team Lumek motorsport
    2150 Jun
    32. Joel Uhr
    AMF Årsunda
    Saab 99 Sedan
    Team Lumek Motorsport
    2150 Jun
    33. Eric Nilsson
    Kristianstad KK
    BMW E36
    EN-Tent.se
    2150 Jun
    34. Simon Gustavsson
    Sunnansjö MK
    Saab 900
    2150 Jun
    37. Teodor Granberg
    Krokoms MK
    Volvo 242
    2150 Jun
    40. Joel Strömberg
    MK Nordjämten
    Opel Ascona B
    2150 Jun
    42. Albin Johansson
    MK Team Westom
    Volvo 244
    2150 Jun
    43. Oscar Hagström
    AMF Årsunda
    Saab 900
    Team Lumek Motorsport
    2150 Jun
    44. Engla Johansson
    Finspångs MS
    Saab 900
    2150 Jun
    45. Emil Lagergren
    Borlänge MK
    Saab 99a
    2150 Jun
    46. Simon Gustavsson
    Sunnansjö MK
    Saab 900 og
    2150 Jun
    47. Adrian Kørra Sigfridstad
    KNA Solør Motorsport
    BMW Totto Power E36
    2150 Jun
    60. Sebastian Eriksson
    SMK Söderhamn
    Saab 90
    2150 Jun
    1. Oskar Hellström
    Strängnäs AMS
    BMW E30
    2150
    2. Kim Andersson
    Orust MS
    BMW E36 325
    2150
    3. David Hjertberg
    Jokkmokks MS
    BMW E30
    2150
    4. Simon Olsson
    Vännäs MK
    BMW E36 325
    ÅsenMotorsport.se
    2150
    5. Peter Ohlsson
    Team Mikro BSK
    MG ZR
    2150
    6. Tomas Forslöv
    Skepptuna MK
    Saab 99
    2150
    7. Björn "Putte" Alvarsson
    MSK Kvarnvingarna
    Porsche 944
    2150
    8. Tom Nilsson
    Vimmerby MS
    Volvo 244
    2150
    9. Niklas Eriksson
    Laxå MK
    BMW E36 320
    2150
    10. Jonas Andersson
    Orust MS
    Toyota Starlet
    2150
    11. Anton Eriksson Therus
    MK Team Westom
    BMW E36 318
    BIG (BRA I GASEN)
    2150
    12. Tom Arne Benonisen
    KNA Bodø
    BMW E87
    2150
    13. Magnus Abrahamsson
    Vännäs MK
    BMW E46 320 Coupe
    Team ML Motor
    2150
    14. Anders Lind
    Bollnäs MK
    BMW E30 318
    2150
    15. Mats Johansson
    Woxnadalens MK
    Volvo 244
    2150
    16. Albin Loggert
    NMS Boden
    BMW E36 318is
    2150
    17. Oskar Andersson
    Bilklubben Dundret Gällivare
    BMW E36 328
    Eva-Britt & Hans
    2150
    18. Per Nystedt
    Strägnäs AMS
    Mazda RX-8
    2150
    19. Anton Fernström
    Bollnäs MK
    Volvo 240
    2150
    20. Rasmus Grönlund
    Skellefteå MS
    Lexus IS200
    2150
    21. Marcus Silfors
    MK Team Westom
    BMW 325
    2150
    22. Jimmy Wallström
    SMK Hedemora
    Opel Kadett GSI
    2150
    23. Jörgen Sturesson
    Skene MS
    Saab 99
    Hejdu Hejdu Racing
    2150
    24. Andreas Karlsson
    Fjugesta MS
    Saab 99
    2150
    25. Kristian Odén
    MK Ramunder
    Saab 99
    2150
    26. Petri Häggman
    Eksjö FRC
    Opel Kadett C
    2150
    27. Nils Lindmark
    Vännäs MK
    BMW E36 325
    2150
    28. Christian Haatainen
    Strängnäs AMS
    BMW E87
    2150
    29. Raymond Nilsson
    Stenungsunds MS
    BMW E36
    Team Börjesson Maskin AB
    2150
    30. Edwin Hedlund
    Skellefteå MS
    Opel Kadett C
    2150
    31. Anders Hansson
    Skillingaryds MK
    Volvo 244
    Hejdu Hejdu Racing
    2150
    32. Niklas Norström
    Jörns MK
    Opel Kadett GSI
    2150
    33. Daniel Wall
    MSK Kvarnvingarna
    BMW 318
    2150
    34. Samuel Thörnqvist
    Vimmerby Motorsällskap
    Saab 99
    2150
    35. Victor Gustafsson
    Kolsva MS
    Saab 900
    2150
    36. Albin Källgren
    Gestrike RT
    Saab 99
    2150
    37. Emili Andersson
    AMF Årsunda
    Opel Astra
    TEAM LUMEK MOTORSPORT
    2150
    38. Jonathan Rosborg
    Enköpings MK
    BMW E46
    2150
    39. Andreas Lindqvist
    Lycksele MK
    Opel Kadett C
    2150
    40. Marius Tangen
    MK Team Westom
    BMW 325
    BIG (Bra i Gasen)
    2150
    41. Daniel Blomqvist
    Säffle MC
    BMW E30
    2150
    42. Håkan Hedlund
    Jokkmokks MS
    BMW E 36 Touring
    2150
    43. Johan Klingstedt
    Vimmerby Motorsällskap
    Saab 99
    2150
    44. Richard Klingstedt
    Vimmerby Motorsällskap
    Saab 900
    2150
    45. August Krokström
    Finnskoga MK
    BMW 325 E36
    2150
    46. Oskar Mejving
    Skillingaryds MK
    BMW E36 320
    2150
    47. Magnus Berg
    Eskilstuna MK
    Volvo 264
    2150
    48. Rickard Hellström
    Strängnäs AMS
    BMW E30
    2150
    49. Tom Backman
    Nalovardo RC
    Ford Sierra
    2150
    50. Oscar Carlsson
    Lycksele MK
    BMW E36
    2150
    51. Jörgen Boström
    Skellefteå MS
    Volvo 240
    2150
    52. Fredrik Tinnsten
    Krokoms MK
    BMW E36 325
    2150
    53. Alexander Lundgren
    SMK Arboga
    Opel Astra
    2150
    54. Åke Wievegg
    Kolsva MS
    VW 1500s typ 3
    2150
    55. Mats Engström
    SMK Motala
    Volvo 242
    Nya Kenneths motor
    2150
    56. Henrik Fernebrink
    SMK Motala
    Volvo 242
    2150
    57. Robert Nyström
    Luleå MS
    Opel Kadett C
    2150
    58. Bengt-Åke Ihren
    Krokoms MK
    Opel Kadett E
    2150
    59. Ludvig Fredholm
    Ljusdals MS
    BMW E36 325
    2150
    60. Kristin Lundgren
    SMK Arboga
    Opel Astra
    2150
    61. Tom Inge Olsen
    Salten Motorsport
    BMW E87
    2150
    62. Niklas Björse
    Västerås MS
    BMW E36 325
    2150
    63. Dahn Tjernell
    SHRA Sundsvall
    Volvo 242
    2150
    64. Tobias Oravamäki
    Gestrike RT
    Volvo 240
    2150
    65. Erik Persson
    SMK Helsingborg
    BMW 320
    2150
    66. Hampus Öhlin
    Skellefteå Motorsällskap
    Mazda Rx-8
    2150
    67. Oliver Stenvall
    Skellefteå MS
    Toyota Corolla
    2150
    68. Linus Björk
    Säffle MC
    Volvo 240
    2150
    69. Jon Ny
    Lycksele MK
    BMW E30
    Aggbäcken Racing
    2150
    70. Andreas Lundgren
    Lycksele MK
    Volvo 240
    Aggbäcken Racing
    2150
    71. Jesper Karlsson
    Skellefteå MS
    Volvo 240
    2150
    72. Erika Söderman
    Mora MK
    Opel Corsa B
    2150
    73. Johannes Freiholtz
    MK Team Westom
    Saab 900
    2150
    74. Mattias Lepistö
    Ragundadalens RC
    BMW E36
    Nilsson Motorsport
    2150
    75. Filip Thoren
    Hallsberg MK
    BMW E36 325
    2150
    76. Alice Frödin
    SMK Hälsinge
    Saab 900
    2150
    77. Simon Gulle
    Jämtlands MK
    Opel Corsa GSI
    2150
    78. Peter Karlsson
    Jämtlands MK
    Saab 99
    Bringåsen Racing
    2150
    79. Mattias Eising
    Jämtlands Motorklubb
    Opel Astra
    2150
    80. Michael Johansson
    Kalix MK
    BMW 325
    2150
    81. Robert Olsson
    Karlskrona AK
    BMW E36 325
    2150
    82. Micke Gullinder
    SMK Sundsvall
    BMW E46
    El maskin service
    2150
    83. Henrik Petersson
    Södra Lappmarkens MK
    Volvo 242
    2150
    84. Stanley Gunnesson
    Fjärås MK
    Volvo 242
    2150
    85. Robert Nyström
    Ludvika MS
    Opel Astra
    DA Transport AB Grängesberg
    2150
    86. Oskar Björk
    Säffle MC
    Volvo 240
    2150
    87. David Elofsson
    Krokoms MK
    Volvo 240
    2150
    88. Daniel Svedberg
    Skepptuna MK
    Saab 99
    2150
    89. Rasmus Olsson
    Karlskrona AK
    BMW E87
    2150
    90. Björn Samuelsson
    Skene MS
    Volvo 242
    2150
    91. Emil Nilsson
    Eksjö FRC
    Saab 99
    2150
    92. Jonas Skoglund
    Finnskoga MK
    Saab 99
    2150
    93. Erik Magnusson
    Krokoms MK
    BMW E87
    2150
    94. Jocke Halvarsson
    Ljusdals MS
    Opel Kadett
    Välsta bildemontering AB
    2150
    95. Joakim Stenström
    Torslanda MK
    Saab 900
    2150
    96. Anders Norin
    Krokoms Motorklubb
    Saab 900
    2150
    97. Leif Olausson
    JMK
    Opel Opel kadett GSI
    2150
    98. Zebastian Forsgren
    Lycksele MK
    Opel Kadett C
    2150
    99. Erik Gustafsson
    Fjärås MK
    Saab 99
    2150
    100. Mikko Sipola
    Kalix MK
    Volvo 240
    2150
    101. Mikael Wennergren
    Hede MK
    Volvo 240
    2150
    102. Magnus Eriksson
    Fjugesta MS
    BMW E36 E36 328
    2150
    103. Lars Isaksson
    NMS Boden
    Volvo 240
    2150
    104. Emil Bondesson
    Tomelilla MK
    Mazda RX8
    2150
    105. Mathias Nilsson
    Lycksele MK
    Mercedes W201 190e
    2150
    106. Tomas Grundahl
    Krokoms MK
    Saab Saab 90
    2150
    107. Henrik Lindroth
    Hede MK
    VW Golf 4
    2150
    108. Max Magnusson
    Fjärås MK
    BMW 320
    2150
    109. Anders Danell
    Kalix MK
    VW 1303
    2150
    110. Elias Lindberg
    Krokoms MK
    Saab 99
    2150
    111. Anders Gunnarsson
    Woxnadalens MK
    BMW E36
    2150
    112. Daniel Grande
    Krokoms MK
    BMW E36
    Team Pitan
    2150
    113. Johan Hägg
    Ånge MK
    BMW E36 325
    2150
    114. Roger Eriksson
    SMK Dala Falun
    Opel Kadett GSI
    2150
    115. Jonas Edlund
    Ilsbo MK
    Opel Ascona
    2150
    116. Patrik Hammar
    Mk Team Treske
    Volvo 240
    2150
    117. Felix Karlsson
    Jämtlands Motorklubb
    Saab 99
    Bringåsen Racing
    2150
    118. Freddie Gustavsson
    SMK Valdemarsvik
    Volvo 244
    2150
    119. Mats Mortensen
    NMK Tromsø
    BMW E87 Kombi
    2150
    120. Felix Johansson
    Älvsbyns Motorsällskap
    BMW E30
    2150
    121. Glenn Gustavsson
    Fjärås MK
    BMW E36 325
    2150
    122. Stefan Bjöns
    Lima MS
    Saab 99
    2150
    123. Rikard Gustavsson
    Fjärås MK
    BMW E36 325
    2150
    124. Oskar Holmberg
    Föllinge MK
    BMW E36 BMW 318
    2150
    125. Robert Färm
    SMK Dala Falun
    Audi A3
    2150
    126. Magnus Johansson
    Älvbygdens MK
    Porsche 944
    2150
    127. Klara Nylin
    MK RAN Askersund
    SAAB 99
    2150
    128. Jonny Nylin
    MK Ran
    Saab 99
    2150
    129. Thom Wikvist
    MK Ran Askersund
    Volvo 262
    2150
    130. Jim Jansson
    MK Team Westom
    BMW 318
    NMS Sporting
    2150
    131. Mikael Andersson
    Östgöta BSF
    Volvo 240
    Rh Autorikt AB
    2150
    132. Niklas Blidberg
    Ludvika MS
    Opel Kadett Gsi
    DA Transport AB Grängesberg
    2150
    133. Arnold Bodlund
    Kalix MK
    BMW BMW E36 320
    2150
    134. Mikael Nyrönen
    Bergets MS
    Vw Golf
    2150
    135. Patrik Ekman
    Oskarshamns RRC
    Opel Astra G Sport
    2150
    136. Rickard Klasson
    Tjörn MF
    Volvo 142 GT
    2150
    137. Niklas Eriksson
    Rasbo MK
    Saab 99
    2150
    138. Ola Stjernen
    Krokoms MK
    Volvo 240
    2150
    139. Katrina Henrysson
    Teknis MC
    Volvo 940
    2150
    140. Jonny Hjertberg
    Älvsbyns MS
    BMW E30 318
    2150
    141. Jesper Cardell
    Bärke MK
    Volvo 940
    2150
    142. Alexander Aronsson
    Kalix MK
    Volvo 240
    2150
    143. Jimmy Svedberg
    Skepptuna MK
    Saab 99
    2150
    144. Albin Loggert
    NMS Boden
    BMW E36 318is
    2150
    145. Johan Öhman
    Kalix MK
    BMW E46 Kombi
    2150
    146. Anders Wikström
    Skellefteå MS
    Renault Clio
    2150
    150. Andreas Olsson
    SMK Eda
    Saab 90
    2150
    151. Janne Zetterman
    Ljusdals MS
    Golf 3
    2150
    152. Harry Johansson
    Piteå MS
    Opel Ascon B
    2150
    153. Johan Haanpää
    Västerås MS
    Opel Ascona B
    2150
    154. Emil Gilberg
    Gestrike Racing Team
    Saab 90
    2150
    156. Christian Johansson
    Lycksele MK
    Volvo 240
    2150
    158. Martin Bjöns
    Mora MK
    Saab 99
    2150
    160. Kevin Wallstål
    Piteå MS
    Volvo 740
    Norrbottens Bildemontering
    2150
    162. Michael Svensson
    MK Ramunder
    BMW E36
    2150
    163. Simon Lövgren
    MK Team Westom
    Saab 900
    2150
    164. Nathalie Berggren
    NMS Boden
    Opel Astra
    2150
    165. Pelle Haglund
    Katrineholms MK
    Saab 90
    2150
    166. Erik Sundkvist
    Älvsbyn MS
    Volvo 244
    2150
    167. Daniel Grubbström
    Älvsbyn MS
    BMW E46 Coupé
    2150
    170. Per Lindberg
    SMK Dala
    Volvo 240
    2150
    171. Jonas Bodlund
    Kalix MK
    BMW E30 325
    2150
    172. Michael Larsson
    Karlstad mc-bil
    Saab 900
    2150
    173. Björn Nordström
    Fredriksbergs MK
    Opel Corsa D
    2150
    175. Magnus Hedlund
    Skellefteå motorsällskap
    opel Ascona A
    2150
    176. Niklas Söderlund
    Robertsfors MS
    BMW E36
    sällströms åkeri
    2150
    179. Jonas Lindberg
    Gargnäs MK
    Volvo Volvo 240
    2150
    180. Arvid Rinaldo
    Karlskoga MK
    BMW E87
    2150
    182. Richard Ådén
    SMK Nyköping
    BMW E36
    2150
    183. Robin Norrlander
    Jämtlands MK
    Saab 90
    2150
    184. Joakim Vikström
    Piteå MS
    Opel Ascona A
    2150
    185. Fredrik Z Johansson
    Karlstad MC -bil
    Saab 900
    2150
    186. Leif "Biffen" Andersson
    Grangärde RRC
    Saab 90
    www.grangardebygden.se
    2150
    188. Anton Hedlund
    Jokkmokks MS
    1998 Bmw E36 touring
    2150
    190. Christoffer Ek
    Offerdals Motorklubb
    Saab 99
    Opusbilprovning.se
    2150
    191. David Johansson
    Skellefteå MS
    Volvo 242
    2150
    193. Per Persson
    Jämtlands MK
    Saab Saab 90
    2150
    195. Mårten Lindberg
    Norsjö MS
    Opel Corsa
    2150
    197. Tomas Hedenström
    Piteå MS
    Volvo 244
    2150
    198. Simon Gustavsson
    Sunnansjö MK
    Saab 900 og
    2150
    199. Anders Berglund
    Krokoms MK
    Opel Ascona
    2150
    200. Tony Hanses
    Woxnadalens Motorklubb
    Volvo 240
    2150
    201. Fredrik Blom
    SMK Hälsinge
    Saab 900
    2150
    202. Christer Hellberg
    Piteå MS
    BMW E46 320 Coupe
    2150
    203. Åke Nygren
    Vännäs MK
    Volvo 242
    Åke Nygren
    2150
    204. Linus Aronsson
    Skellefteå Motorsällskap
    BMW E30
    2150
    205. Per-Olov Persson
    Laxå MK
    BMW E46
    Custom Racing
    2150
    206. Emil Bergdahl
    Älvsbyns MS
    Volvo 242
    2150
    207. Robert Freiholtz
    MK Team Westom
    Saab 900
    2150
    208. Christoffer Andersen
    NMK Lofoten
    BMW E87 LERØY NORWAY SEAFOODS STAMSUND
    LERØY NORWAY SEAFOODS STAMSUND
    2150
    210. Kim Mastad
    MK TEAM TRESKE
    Saab 900
    2150
    211. Daniel Eriksson
    NMS Boden
    Volvo 240
    2150
    212. Glenn Gustavsson
    Fjärås mk
    BMW E36 325
    2150
    213. Daniel Frisk
    SMK Sala
    BMW E36 325
    2150
    215. Björn Eriksson
    Jokkmokks MS
    Volvo 240
    2150
    216. Lars Rosendahl
    Haninge MK
    VW 1303
    2150
    217. Jacob Hillner
    Östernärkes RMC
    BMW E46 touring
    2150
    218. Loise Sevius
    MK Team Westom
    Volvo 240
    2150
    219. Bengt Emilsson
    MK Nord-Jämten
    Volvo 242
    2150
    220. Linus Holmberg
    Likenäs MK
    Volvo 242
    2150
    221. Stefan Schelin
    SMK Söderhamn
    Saab 99
    2150
    222. Micke Jansson
    Morjärvs MS
    BMW 325
    2150
    223. Hugo Skröder
    Finnskoga MK
    BMW E36
    2150
    224. Kristoffer Olsson
    MK Team Westom
    Saab 900
    2150
    226. Per Jonsson
    Piteå MS
    Opel Ascona B
    2150
    228. Filip Bernström
    MK Ran Askersund
    BMW E36
    BIG(Braigasen)
    2150
    229. Isac Torlamb
    Tjust MK
    BMW E30 325
    2150
    230. Elias Haggren
    Vännäs MK
    Volvo 242
    2150
    231. Felix Loggert
    NMS Boden
    Opel Kadett c
    2150
    232. Julia Lundkvist
    Jokkmokks MS
    BMW E82 coupe
    2150
    233. Eric Nilsson
    Kristianstad KK
    BMW E36
    EN-Tent.se
    2150
    234. Kristoffer Aronsson
    Krokoms MK
    Volvo 244
    2150
    235. Urban Rudolfsson
    Lycksele Motorklubb
    Saab 99
    2150
    236. Peter Hagström
    AMF Årsunda
    Saab 900
    Team Lumek Bilsport
    2150
    237. Robert Freiholtz
    Team Westom
    Saab 9-3
    2150
    238. Niclas Vikström
    Piteå MS
    Opel Ascona A
    2150
    239. Erik Nilsson
    Ånge MK
    BMW E36 320
    2150
    240. Ingvar Gunnarsson
    Skene MS
    Volvo 240
    2150
    241. Daniel Åström
    Piteå MS
    Saab 900
    2150
    242. Emelie Hjertberg
    Älvsbyns MS
    BMW E30
    2150
    244. Robin Hallnor
    Arjeplogs SSF
    BMW E82
    2150
    245. Rasmus Loggert
    NMS Boden
    BMW E30 325
    2150
    246. Lucas Lindqvist
    Tväråns IF
    BMW E36 325
    2150
    248. Reidar Dahlberg
    NMK Bardu
    E36 M3
    2150
    249. Adrian Kørra Sigfridstad
    KAN Solør Motorsport
    BMW Totto Power E36
    2150
    250. Magnus Jonsson
    Skellefteå MS
    Saab 99
    2150
    251. Jens Olofsson
    Lycksele MK
    BMW E46 COMPACT
    Team ML Motor
    2150
    252. Peter Strömblad
    Borås MK
    Volvo 242
    Thermo Delivery
    2150
    253. Filip Hägg
    SMK Hälsinge
    Volvo 242
    Häggs Bildemontering AB
    2150
    254. Johnny Gustavsson
    Sunnansjö MK
    Saab 900
    2150
    255. Anders Wising
    Skellefteå Motorsällskap
    Volvo 244
    2150
    256. Mikael Karlsson
    Kungsbacka MA
    Saab 900
    2150
    257. Erik Jonsson
    Piteå MS
    Opel Ascona B
    2150
    258. Elias Bergström
    Ljusdals MS
    Volvo 240
    2150
    259. Axel Sandström
    Jokkmokks MS
    BMW BMW E36 Touring
    2150
    260. Anders Nilsson
    Lycksele MK
    Volvo Volvo 240
    Team ML Motor
    2150
    261. Tobias Hising
    MSK Hammaren
    Saab 99
    2150
    262. Dag Gilberg
    Gestrike RT
    Saab 9000
    2150
    263. Dennis Skålberg
    SMK Arboga
    Volvo 244
    2150
    264. Noah Strömblad
    Borås Mk
    Volvo 242
    2150
    325. Neo Olofsson
    Krokoms MK
    BMW E30 325
    2150
    337. Teodor Granberg
    Krokoms MK
    Volvo 242
    2150
    450. Emil Lagergren
    Borlänge MK
    Saab 99a
    2150
    634. Ida Nylin
    MK Ran
    VW Golf
    2150
    17. Mats Öhman
    Älvsbyns MS
    AUDI S1
    JC Raceteknik
    RX 1 (SuperCar)
    4. Ida Törnhult
    Gestrike RT
    Ford Supercar Lites
    SuperCar Lites
    11. Mats Oskarsson
    Finnskoga MK
    Supercarlites Supercarlites
    SuperCar Lites
    13. Nathalie Petersson
    SMK Helsingborg
    Supercar Lites
    Nathalie Petersson
    SuperCar Lites
    22. Mattis Janssom
    Rasbo MK
    Ford Supercar Lites
    SuperCar Lites
    23. Anton Söderholm
    Simrishamns MK
    SuperCar Lites
    SuperCar Lites
    33. Lars Erik Erik Haug
    NMK Fluberg
    Supercar Lites
    SuperCar Lites
    36. Casper Jansson
    Rasbo MK
    Ford Supercarlites
    SuperCar Lites
    44. Albin Lundqvist
    Arjeplogs SSF
    Supercar lite Supercar lite
    SuperCar Lites
    52. Simon Olofsson
    MK Team Westom
    Lites Fiesta
    SuperCar Lites
    66. Jonas Söderholm
    Simrishamns MK
    SuperCar Lites
    SuperCar Lites
    83. Nils Christian Haug
    NMK Fluberg
    Supercar Lites Supercar Lites Ford Fiesta
    SuperCar Lites
    83. Oskar Andersson
    Vimmerby MS
    SuperCar Lites SuperCar Lites
    SuperCar Lites
    93. Tobias Daarbak
    Motorsport Nordjylland Danmark
    Ford Fiesta Supercar Lites
    SuperCar Lites
    99. Lukas Andersson
    MK Team Westom
    Supercar Lites Supercar Lites
    JC
    SuperCar Lites
    166. Martin Ekspjuth
    Piteå MS
    Supercar Lites
    Ekspjuth Motorsport
    SuperCar Lites
    193. Kevin Daarbak
    Motorsport Nordjylland Danmark
    Ford Fiesta Supercar Lites
    SuperCar Lites
    301. Santosh Berggren
    Falköpings MK
    Supercar Lites Supercar Lites
    SuperCar Lites
    302. Kim Andersson
    Orust MS
    Supercar Lites Ford fiesta
    SuperCar Lites
    303. Emil Naessèn
    SMK Nyköping
    Supercar Lites Supercar Lites
    JC
    SuperCar Lites
    304. Robin Norrlander
    Jämtlands Motorklubb
    Supercar Lites RX2
    SuperCar Lites
    1. Mats Kjellin
    Ljusdals MS
    Volvo 142 Historic RX
    RCH
    2. Kjell-Åke "Snickarn" Hellkvist
    Dalby MK
    Volvo 142 de luxe
    RCH
    3. Mattias Härnered
    Enköpings MK
    Volvo PV
    RCH
    4. Anders Klasson
    Tjörns MF
    Volvo Amazon 123 GT
    RCH
    5. Helge Jakobsen
    NMK Gardermoen
    VW 1303 RS
    RCH
    6. Rickard Klasson
    Tjörns MF
    Volvo 142 GT
    RCH
    7. Arnfinn Bergseng
    NMK Fluberg
    Ford Escort
    arnfinn bergseng
    RCH
    8. Bjørn Egil Hålien Dalen
    NMK Fluberg
    VW 1302 S
    RCH
    9. Thor Skogen
    NMK Fluberg
    Volvo 142
    Thor Skogen
    RCH
    10. Jan Lervik
    Årjängs MK
    Volkswagen 1303
    RCH
    11. Göran Lind
    Bollnäs MK
    Volvo 142
    RCH
    11. Göran Lind
    Bollnäs MK
    Volvo 142
    RCH
    13. Peter Fransson
    Vimmerby MS
    VW 1303
    RCH
    14. Jimmy Fransén
    Västerås Motorsällskap
    Volvo Amazon
    RCH
    19. Ingmar Kjellgren
    MK Team Westom
    Saab 99
    RCH
    20. Morgan Garsing
    Säffle MC
    Saab 99
    RCH
    22. Magnus Olofsson
    Kristianstad FRC
    Volvo Amazon
    RCH
    26. Stefan Eriksson
    SMK Trollhättan
    Volvo 142
    sjuntorps biltjänst AB
    RCH
    63. Kenneth Johansson
    Strängnäs AMS
    Volvo 142
    Kenneth Johansson
    RCH
    101. Lars Rosendahl
    Haninge MK
    Volvo PV
    RCH
    704. Tom V Lervik
    NMK Aremark
    Wolkswagen 1302
    RCH
    770. Rune Granlund
    NMK Trögstad
    Volkswagen 1302
    RCH
    0.


    2150 Tjej/Dam
    0.


    XC Crosscar
    2. Riku Huuhka
    HYUA
    Speedcar Wonder
    XC Crosscar
    5. Micke Göthesson
    Jämtlands MK
    Speedcar Wonder
    Rewolt Motorsport
    XC Crosscar
    8. Alex Lindeqvist
    Haninge MK
    Speedcar Wonder
    BDS Haninge
    XC Crosscar
    11. Jimmie Österberg
    MK Team Westom
    LifeLive TN11
    Pace Motorsport Estonia
    XC Crosscar
    14. Aleksander Wiik
    NMK Gardermoen
    Speedcar Wonder
    XC Crosscar
    15. Erik Andersson
    KMC Bil
    Speedcar Wonder
    XC Crosscar
    21. Rasmus Persson
    Munkfors MC
    Speedcar Wonder
    Team Munkfors Bilskrot
    XC Crosscar
    33. André Bendixen
    Alingsås MK
    Kamikaz 2 Kamikaz 2 gsxr750
    XC Crosscar
    34. Erik Nilsson
    Östmarks MFF
    Casmat XC
    Team Munkfors Bilskrot
    XC Crosscar
    44. Kalle Göthesson
    Jämtlands MK
    Speedcar Wonder
    Rewolt Motorsport
    XC Crosscar
    51. Espen Isaksætre
    Kna Solør Motorsport
    Speedcar Wonder Speedcar Wonder
    Espen Isaksætre
    XC Crosscar
    55. Arne Wiik
    NMK Gardermoen
    Speedcar Wonder Old boys
    XC Crosscar
    67. Mickael Jansson
    Västerås
    Edge/Epic XC
    XC Crosscar
    105. Simen Johansen
    NMK Grenland
    Speedcar Wonder
    XC Crosscar
    109. Vetle Try
    NMK Konsmo
    Exstream Wonder Wonder
    Vetle Try
    XC Crosscar
    110. Thomas Eek Murstad
    Oslo Motorsport
    Speedcar Wonder
    XC Crosscar
    111. Jonatan Hoffman
    Haninge MK
    Speedcar Wonder
    XC Crosscar
    112. Frida Enholm
    Teknis MC
    Speedcar Wonder
    XC Crosscar
    120. Emil Naessen
    SMK Nyköping
    Casmat
    XC Crosscar
    124. Sebastian Enholm
    Teknis MC
    Speedcar Wonder
    XC Crosscar
    133. Elias Svensson
    Östmark MFF
    Casmat Casmat Fia
    Casmat Motorsport
    XC Crosscar
    137. Rasmus Roos
    Haninge MK
    Speedcar Wonder
    Rasmus Roos
    XC Crosscar
    181. Markus Gimle Enger
    NMK Krabyskogen
    Speedcar Wonder
    GE Motorsport
    XC Crosscar
    188. Eirik Steinsholt
    NMK Grenland
    Speedcar Wonder
    XC Crosscar
    220. Emil Bujorde
    NMK Åmli
    Wonder Wonder
    XC Crosscar
    313. Aleksi Suono
    HYUA
    Speedcar Wonder
    XC Crosscar
    605. Julius Nilsson
    Tomelilla MK
    Crosskart Wonder
    SKÅAB
    XC Crosscar

    Antal Supernationell= 53
    Antal 2400= 147
    Antal 2150 Jun= 36
    Antal 2150= 244
    Antal SuperCar= 1
    Antal SuperCar Lites= 20
    Antal RCH= 22
    Antal Tjej/Dam= 1
    Antal XC Crosscar= 28

    Antal anmälda= 552

    Tillbaka till översikt av redigering av registrering!

    Tillbaka till översikt av tävlingar!

    Tillbaka till Huvudframsidan.