INBJUDAN, ANMÄLAN & ANMÄLDA TILL TÄVLING
TP-data Kilafors 070-557 15 61
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2024-05-29
TP-data hemsida klicka här
Gästboken


Tillbaka till vald tävling.

Förare/kartläsare

Klubb

Bil/Anmälare

Klass

Dag

15. Ola Olofsson Wetterlöv
Kristianstad FRC Volvo Amazon
Open 2 wd
Båda dagarna
12. Andreas Israelsson
Finnskoga MK BMW M3 TwoValveEvo
Nilsson Motorsport
Supernationell
Båda dagarna
19. Jörgen Gustavsson
Skövde MK Peugeot 207
Supernationell
Båda dagarna
24. Magnus Envall
Skövde MK Volvo 242
Supernationell
Båda dagarna
39. Mats Kjellin
Ljusdals MS Opel Ascona 16V
Supernationell
Båda dagarna
45. Per Engblom
Tjörns Motorförening Volvo PV 544
Supernationell
Båda dagarna
74. Henrik Jansson
Karlstad Motor Club bil BMW M3
Supernationell
Båda dagarna
96. Mikael Gullinder
SMK Sundsvall Volvo S40
Supernationell
Båda dagarna
106. Martin Andersson
Stenungsunds MS BMW M3
Supernationell
Båda dagarna
110. Jörgen Nilsson
Orust BSK Volvo 740
Supernationell
Båda dagarna
129. Daniel Skålberg
SMK Arboga Volvo 240 EVO
Supernationell
Båda dagarna
17. Noah Strömblad
Borås MK Volvo 242
2150 Junior endast Götalandscupen
Båda dagarna
4. Simon Olsson
Vännäs MK BMW E36 325
ÅsenMotorsport.se
2150
Båda dagarna
14. Anders Lind
Bollnäs MK BMW E30 318
2150
Båda dagarna
29. Raymond Nilsson
Stenungsunds MS BMW E36
Team Börjesson Maskin AB
2150
Båda dagarna
31. Anders Hansson
Skillingaryds MK Volvo 244
2150
Båda dagarna
33. Daniel Wall
MSK Kvarnvingarna BMW 318
2150
Båda dagarna
58. Bengt-Åke Ihren
Krokoms MK Opel Kadett E
2150
Båda dagarna
73. Johannes Freiholtz
MK Team Westom Saab 900
2150
Båda dagarna
108. Max Magnusson
Fjärås MK BMW 320
2150
Båda dagarna
121. Glenn Gustavsson
Fjärås MK BMW E36 325
2150
Båda dagarna
134. Mikael Nyrönen
Bergets MS Vw Golf
2150
Båda dagarna
136. Rickard Klasson
Tjörn MF Volvo 142 GT
2150
Båda dagarna
165. Pelle Haglund
Katrineholms MK Saab 90
2150
Båda dagarna
220. Linus Holmberg
Likenäs MK Volvo 242
2150
Båda dagarna
230. Elias Haggren
Vännäs MK Volvo 242
2150
Båda dagarna
252. Peter Strömblad
Borås MK Volvo 242
2150
Båda dagarna
263. Dennis Skålberg
SMK Arboga Volvo 244
2150
Båda dagarna
502. Hampus Karlsson
Woxnadalens MK Toyota Corolla
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
503. Mikael Lundberg
SMK Gävle VW Golf
BDS Gävle
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
506. Bo Almgren
Woxnadalens MK VW Golf 16v
KJM Service
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
517. Johan Eriksson
Ludvika MS Saab 9-3T
GK Door Team Sweden
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
520. Daniel Ullbors
Mora MK Opel Corsa
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
527. Max Åndberg
SMK Nyköping Opel Astra
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
553. Marcus Hultman
SMK Valdemarsvik Volvo 240
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
569. Adam Carlsson
SMK Nyköping Opel Astra
HOT ROD HILL RACING
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
649. Niklas Ledin
Kopparbergs MK Saab 900
Ledin Motorsport
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
660. LG Jansson / Michael Kristiansen SMK Trollhättan / SMK Trollhättan BMW Compact
Däckman - Vänersborg
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
661. Lennart Nygren
Likenäs MK BMW E 46 coupe
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
674. Jon Johansson / Anette Johansson Idkerbergets MK / Idkerbergets MK Volvo 940
Oilcentersolångmotorsport
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
676. Kristian Johansson
Borås MK Toyota Corolla
KJM service
Rallybilar 2 wd
Lördag
101. Micke Gälliner
Nord-Jämten Mazda 323
Micke Gälliner
Rallybilar 4 WD Turbo
Båda dagarna
102. Hannah Jakobsson
Kolsva MS Ford Fiesta R5
Jakobsson Motorsport
Rallybilar 4 WD Turbo
Båda dagarna
104. Mikael Westling
Hofors MS Mitsubishi EVO 10
Rallybilar 4 WD Turbo
Båda dagarna
107. Kent Andersson
Västerås MS Ford Fiesta Rally2
Jakobsson Motorsport
Rallybilar 4 WD Turbo
Båda dagarna
110. Jan-Olof Renberg
Piteå MS Skoda Fabia R5
Rallybilar 4 WD Turbo
Båda dagarna
112. Kenneth Johansson
Kullings MS Mitsubishi Evo 7 4wd
Rallybilar 4 WD Turbo
Lördag
113. Ida Blomqvist Thorsell
Skaraborgs Sportvagnsklubb Mitsubishi Evo 9
Rallybilar 4 WD Turbo
Båda dagarna
114. Urban Andersson
Stenungsunds MS Mitsubishi Evo 4
Rallybilar 4 WD Turbo
Båda dagarna
201. Lasse Fältman
Ludvika MS Saab 900
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
202. Reine Nyberg
Forshaga MC Tba Tba
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
203. Jonna Olsson
Katrineholms MK Saab 900
Ledin Motorsport
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
204. Dan Hoff
Jämtlands MK VW Golf III GTI 16V
Dan Hoff
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
205. Nils Strömgren
Fagersta MK Volvo BMW 320
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
206. Kent Strömgren
Fagersta MK BMW 320
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
208. Johan Mäsak
Orust Bilsportklubb Saab 900 s
Rallybilar gr F & Voc
Lördag
209. Andreas Hovind
Enköpings MK Volvo 850
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
210. Roger Andersson
Borlänge MK Opel Astra
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
211. Dan Jurå
SMK Uppsala Volvo 244
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
214. Katrina Henrysson
Teknis MC BMW 320
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
216. Mats Palmkvist
Fagersta MK VW Golf 3 16v
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
303. Stefan Schelin
SMK Söderhamn Golf 4
Rallybilar gr E
Båda dagarna
305. Mattias Karlsson
Orust Bilsportklubb Volvo S60
Rallybilar gr E
Lördag
306. Catalina Floberg
Falköpings MK Volvo 244
Rallybilar gr E
Båda dagarna

Antal Open 2 wd= 1
Antal Supernationell= 10
Antal klass 3= 1
Antal 2150= 16
Antal Rallybilar 2 wd= 13
Antal Rallybilar 4 WD Turbo= 8
Antal Rallybilar gr F & Voc= 12
Antal Rallybilar gr E= 3

Antal anmälda= 64

Båda dagarna = 60
Lördag = 4

Se anmälda tabell

Tillbaka till vald tävling

Tillbaka till översikt av tävlingar!

Tillbaka till framsidan.

Du är besökare

56 aktiva besökare nu