INBJUDAN, ANMÄLAN & ANMÄLDA TILL TÄVLING
TP-data Kilafors 070-557 15 61
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2019-04-19
TP-data hemsida klicka här
Gästboken


Tillbaka till vald tävling.

Förare

Klubb

Bil/Anmälare

Klass

201. N. Rasmus Olsson Karlskrona AK BMW E87
2400
204. N. Anders Avelin MSK Hammaren BMW E30
2400
205. N. Kjell Pettersson SMK Nyköping Hyundai I30
MECA Nyköping
2400
206. N. Tommy Edberg Krokoms MK VW Corrado
2400
207. N. Anders Sjöbom MK Nordjämten Volvo S40
2400
209. N. Niclas Härdevik Norström MSK Hammaren Ford Escort RS
2400
210. N. Emil Appelkvist Haninge MK Skoda Fabia RX
HANINGE CAMPSERVICE
2400
211. N. Henrik Sjöbom MK Nordjämten Volvo S40
2400
212. N. Dennis Karlsson Gestrike Racing Team Volvo 240
2400
213. N. Stefan Lindberg Borlänge MK Volvo 242
2400
236. N. Robert Morell Gestrike Racing Team Volvo 242
Katalysatoråtervinning
2400
301. A. Göran Lillen Andersson Tjust MK Volvo 740
Rallybilar 2 wd
302. A. Mikael Lundberg SMK Gävle VW Golf
Rallybilar 2 wd
304. A. Andreas Grip Bergets MS Volvo 940
Rallybilar 2 wd
305. B. Håkan Nilsson Timrå MK Volvo 240
Nilsson Motorsport
Rallybilar 2 wd
308. B. Börje Boström Fagersta MK Volvo 940
Rallybilar 2 wd
312. C. Anders Nilsson Kolsva Motorsällskap Ford Escort MK2
Rallybilar 2 wd
315. B. Alexander Hallqvist Vansbro MK Opel Kadett GSI
DA Transport AB Grängesberg
Rallybilar 2 wd
316. A. Benjamin From Järbo MK Opel Ascona
Rallybilar 2 wd
318. A. Robert Färm SMK Dala Falun VW Golf
Rallybilar 2 wd
320. A. Lars Davidsson Enköpings MK Renault O
Rallybilar 2 wd
322. A. Kenth Widén Enköpings MK VW Golf 2 16 v
Rallybilar 2 wd
323. B. Joakim Jansson Fjugesta MS Volvo 240
Rallybilar 2 wd
324. A. Ilpo sällinen Järbo mk Opel Ascona B
Rallybilar 2 wd
325. A. Daniel Hoffmann SMK Linde Opel Astra
Rallybilar 2 wd
326. B. Royne Petersson Team skogsåkarna Volvo 940
Rallybilar 2 wd
327. B. Robert Nyström Ludvika MS Ford Fiesta
Rallybilar 2 wd
328. B. Niklas Albinsson Fredriksbergs MK VW Golf
Rallybilar 2 wd
329. C. Dennis Olsson Hällefors MK Ford Escort RS2000
Kjellbergs AB
Rallybilar 2 wd
402. C. Patrik Albinsson FredriksbergsMK Volvo 940
2150
403. N. Jesper Jäder Gestrike RT Volvo 240
2150
404. N. Mattias Härnered Enköping MK BMW E46 328
2150
407. N. Robin Starö Västerås MS BMW E36
2150
409. N. Roger Eriksson SMK Dala Falun Opel Kadett
2150
410. N. Jonathan Rosborg Enköping MK Volvo 240
Enköping MK
2150
411. N. Sara Ekholm Abrahamsson Linköpings Motorsällskap Saab 99
2150
412. N. Mattias Lepistö Ragundadalens RC Opel Ascona A
Nilsson Motorsport
2150
413. N. Erika Söderman Mora MK Opel Corsa B
2150
414. N. Björn Nordström Fredriksbergs MK Opel corsa
2150
415. N. Mats Johansson Woxnadalens MK Volvo 240
2150
416. N. Mikael Dahlstedt SMK Hedemora Saab 9-3
2150
430. N. Rickard Olsson Karlskrona AK BMW E30
2150
437. N. Emili Andersson AMF Årsunda Opel Astra
TEAM LUMEK MOTORSPORT
2150
501. A. Jesper Cardell Ludvika MS Saab 900
2150 Juniorer max 23 år
502. N. Emil Persson Ludvika MS Volvo 240
2150 Juniorer max 23 år
504. N. Fredrik Tinnsten Krokms MK Volvo 240
2150 Juniorer max 23 år
505. N. Linus Andersson AMF Årsunda Volvo 240
2150 Juniorer max 23 år
506. J. Robert Olsson Karlskrona AK BMW E30
2150 Juniorer max 23 år
701. A. Magnus Lövgren Sandvikens MK Peuogot 206 GTI
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
702. A. Nils Strömgren Fagersta MK BMW 320
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
706. A. Robert Strömgren Fagersta MK Ford Puma
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
707. B. Leif "Biffen" Andersson Grangärde RRC Saab 900 ng
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
708. B. Kent Strömgren Fagersta MK BMW 320i
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
710. B. Roger Andersson Ludvika MS Volvo S 70
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
712. C. Magnus Petersson Skepptuna MK Volvo 244
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
713. C. Elisabet Pettersson Fagersta MK Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
714. C. Katrina Henrysson Teknis MC BMW 320
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
716. B. Jonas Hovind Enköpings MK Saab 9000
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
717. A. Andreas Johansson Hovind Enköpings MK VW Golf
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
718. A. Sören Vesström Enköpings MK Audi 80
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
719. C. Jimmie Åhlen Enköpings MK Saab 9000
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
720. C. Oskar Larsson Enköpings MK VW Golf V
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
721. C. Tommy Dahlgren Enköpings MK Renault Clio
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
722. C. Kristoffer Andersson Ludvika ms Ford Escort
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
723. C. Johan Berglund SMK Hedemora Volvo 244
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
724. C. Mats Asplund SMK Hedemora Volvo 244
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
725. C. Andreas Zetterlund Västerås MS Suzuki Swift mk1
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
726. B. Jonas Edlund Ilsbo MK Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
727. A. Frank Hoffmann SMK Linde Volvo 240
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
728. B. Eric Johansson Kolsva MS BMW 320
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
730. C. Anton Haanpää Films MK Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
731. C. Alva Lamprecht Kolsva MS Volkswagen Golf
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
901. U. Fredrik Vesström Enköping MK Audi 80
Ungdomsrally enl. regl.
42. A. Rolf Norlin MSK Hammaren Volvo Amazon
Klassiska rallycupen -65
43. A. Karl-Bertil Ling Kolsva MS Ford Falcon Futura Sprint
Klassiska rallycupen -65
61. A. Jonas Larsson SMK Vingåker Volvo 142
Historiska rallycupen 66-74
62. A. Roland Karlsson Nora MK Volvo 142
Historiska rallycupen 66-74
63. C. Jan Flyngen Kolsva MS Saab v4
Historiska rallycupen 66-74
64. A. Ragnar Glav Vallentuna MK Opel Ascona A
Historiska rallycupen 66-74
82. A. Per-Erik Sköldin SMK Vingåker Volvo 244
Historiska rallycupen 75-81
83. C. Torbjörn Jonsson Kolsva MS Saab V4
Historiska rallycupen 75-81
84. A. Roger Clefberg Västerås MS Volkswagen Golf MK1
Historiska rallycupen 75-81
85. B. Johnny Nilsson KAK Renault Alpine
Johnny Nilsson
Historiska rallycupen 75-81
86. B. Gunnar Arestav Stockholms BK Volvo 244
Örby Gummi
Historiska rallycupen 75-81

Antal 2400= 11
Antal Rallybilar 2wd= 18
Antal 2150= 14
Antal 2150 Junior= 5
Antal gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc= 24
Antal Ungdomsrally= 1
Antal Klassiska rallycupen -65= 2
Antal Historiska rallycupen 66-74= 4
Antal Historiska rallycupen 75-81= 5

Antal anmälda= 84

Se anmälda tabell

Tillbaka till vald tävling

Tillbaka till översikt av tävlingar!

Tillbaka till framsidan.