INBJUDAN, ANMÄLAN & ANMÄLDA TILL TÄVLING
TP-data Kilafors 070-557 15 61
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2022-08-12
TP-data hemsida klicka här
Gästboken


Tillbaka till vald tävling.

Förare

Klubb

Bil/Anmälare

Klass

13. N. Anders JohanssonTeam Mikro BMW E87
2400
30. N. Jonny AnderssonBollnäs MK Ford Escort MK1
2400
31. N. Kjell PetterssonSMK Nyköping Hyundai I30
2400
70. N. Viktor AnderssonBollnäs MK Ford MK1
2400
82. N. Carl-Gustav AnderssonFilms MK Volvo S40
2400
88. N. Magnus JohanssonKolsva MS Ford Fiesta MK6
2400
89. N. Rickard AvelinMSK Hammaren Opel Ascona
Motor-Nilsson I Köping
2400
94. N. Stefan AxelssonNalovardo Racing Club Ford Escort
2400
95. N. Stefan LindbergBorlänge MK Skoda Octavia Octavia
2400
103. N. Michael JonsVästerås MS BMW 318 Compact
2400
105. N. Arne Björk Ludvika MS Ford Sierra Mk1
2400
126. J. Zeb EnarssonSMK Arboga Volvo 242
2400
129. N. Daniel SkålbergSMK Arboga Volvo 240
2400
15. J. Zeth EnarssonSMK Arboga Saab 99
2150 Junior
26. J. Leo RosenqvistFredriksbergs MK Opel Astra
2150 Junior
59. N. Ludvig Fredholm Ljusdals MS Volvo 242
2150 Junior
11. N. Johnny Algotsson SMK Nyköping BMW E87
2150
13. N. Pär-Olof LundinEskilstuna MK Saab 99
2150
15. N. Mats Johansson Woxnadalens MK Volvo 244
2150
25. N. Kristian OdénMK Ramunder Saab 99
2150
35. N. Andreas Johansson HovindEnköpings MK Opel Kadett
BMD Autoservice AB
2150
54. N. Åke WieveggKolsva MS VW 1500s typ 3
2150
63. N. Dahn Tjernell SHRA Sundsvall Volvo 242
Team Downlake
2150
76. N. Alice FrödinSMK Hälsinge Saab 900
2150
92. N. Jonas SkoglundFinnskoga MK Saab 99
2150
114. A. Roger ErikssonSMK Dala Falun Opel Kadett GSI
2150
125. N. Robert FärmSMK Dala Falun Audi A3
2150
132. N. Niklas BlidbergLudvika MS Opel Kadett Gsi
DA Transport AB Grängesberg
2150
153. N. Johan HaanpääVästerås MS Opel Ascona B
2150
170. N. Per LindbergSMK Dala volvo 240
2150
172. N. Michael LarssonChristinehamns MK Saab 900
2150
173. N. Björn NordströmFredriksbergs MK Opel Corsa D
2150
198. N. Simon GustavssonSunnansjö MK Saab 900 og
Team Rävvålaräjsing
2150
201. N. Fredrik BlomSMK Hälsinge Saab 900
2150
500. A. Göran Lillen Andersson Tjust MK Volvo 740
Rallybilar 2 wd
504. C. Johanna Green Järbo MK Opel Ascona B
Rallybilar 2 wd
514. C. Martin HolmgrenBorlänge MK Ford Escort MK2
Rallybilar 2 wd
529. A. Kenneth OlssonHällefors MK Ford Escort MK2
Rallybilar 2 wd
531. A. Göran KanervaSvärdsjö MK Volvo 242
Rallybilar 2 wd
549. C. Patrik GreisSandvikens MK Ford Fiesta
Rallybilar 2 wd
577. A. Ilpo SällinenJärbo MK Opel Ascona B
Rallybilar 2 wd
588. B. Johan KanervaSvärdsjö MK Volvo 242
Rallybilar 2 wd
596. B. Robert ÅndbergSMK Nyköping Toyota Corolla
Rallybilar 2 wd
5558. A. Richard ÅndbergSMK Nyköping Toyota Corolla
Rallybilar 2 wd
5567. C. Tom JonssonWoxnadalens MK VW Golf II
Rallybilar 2 wd
5574. C. Jennyh PerssonNorrköpings MK Renault Clio
Rallybilar 2 wd
5585. B. Pontus ErikssonSMK Nyköping Volvo 240
Rallybilar 2 wd
601. B. Mikael WestlingHofors MS Mitsubishi EVO X
Alla 4 wd
602. C. Göran WestlingBorlänge MK Mitsubishi EVO X
Alla 4 wd
611. B. Sören SvenssonMK Ran Askersund Mitsubishi Evo 2 Lancer
Alla 4 wd
701. A. Nils Strömgren Fagersta MK BMW 320
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
702. A. Robert StrömgrenFagersta MK Ford Puma
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
703. A. Tapani Lillen TyyneläKolsva MS Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
704. C. Magnus PeterssonSkepptuna MK BMW 320
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
706. B. Kent StrömgrenFagersta MK BMW 320i
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
709. B. Kristoffer AnderssonBorlänge MK Volvo S70
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
710. B. Roger AnderssonBorlänge MK Ford Escort
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
711. C. Anton BoströmFagersta MK Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
713. C. Elisabet PetterssonFagersta MK Bmw 320
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
714. C. Katrina HenryssonTeknis MC BMW 320
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
722. C. Linda JohnssonSMK Karlskoga Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
725. C. Sara Carlsson Kolsva MS Volvo 242
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
731. C. Alva LamprechtKolsva MS VW Golf V5
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
737. C. Hampus CarlssonKatrineholm MK VW Golf MK2
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
739. A. Jakob ThunströmSMK Nyköping VW Golf
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
740. C. Mikael KarlssonKarlskoga MF Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
741. B. Marcus JanssonSMK Örebro Volvo 240
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
745. B. Michael Göthe Fagersta MK Volvo 240
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
756. C. Caroline Lindqvist SMK Nyköping Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
799. A. Maths JohnssonYdre MK Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
7100. C. Lola OlssonHällefors MK VW Golf V5
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
7118. C. JoakimSMK Karlskoga Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
7121. C. Andrea LamprechtKolsva MS Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
7126. C. Max Åndberg SMK Nyköping Peugeot 206 GTI
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc
12. N. Peter FranssonVimmerby MS VW 1303
Fria bilar (se reglerna)
186. N. Leif "Biffen" AnderssonGrangärde RRC Saab 90
www.grangardebygden.se
Fria bilar (se reglerna)
597. A. Anders O FredriksonMotorklubben Kopparberg Volvo 544
Fria bilar (se reglerna)
803. C. Arne IsakssonSMK Dala Volvo PV
Fria bilar (se reglerna)
804. N. Björn AnderssonGnesta MK Ford Coupe
Fria bilar (se reglerna)
807. N. Kjell AnderssonBorlänge MK Saab 9-3
Fria bilar (se reglerna)
812. N. David Bergqvist IsakssonSMK Dala Falun Volvo PV 544
Fria bilar (se reglerna)
903. U. Arvid ThunströmSMK Nyköping VW Golf
Ungdomsrally enl. regl.

Antal 2400= 13
Antal 2150 Junior= 3
Antal 2150= 18
Antal Rallybilar 2 wd= 13
Antal Bilar 4 WD= 3
Antal gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc= 24
Antal Fria Bilar= 7
Antal Ungdomsrally= 1

Antal anmälda= 82

Se anmälda tabell

Tillbaka till vald tävling

Tillbaka till översikt av tävlingar!

Tillbaka till framsidan.