INBJUDAN, ANMÄLAN & ANMÄLDA TILL TÄVLING
TP-data Kilafors 070-557 15 61
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2021-08-04
TP-data hemsida klicka här
Gästboken


Tillbaka till vald tävling.

Förare

Klubb

Bil/Anmälare

Klass

19. N. Johan SchilströmVästerås MS Volvo Pv 544
Örby gummi AB
Supernationell
9. N. Niclas Härdevik Norström MSK Hammaren Ford Escort RS
2400
13. N. Anders JohanssonTeam Mikro BMW E87
2400
31. N. Kjell PetterssonSMK Nyköping Hyundai I30
MECA Nyköping
2400
39. N. Filip ErikssonFjugesta MS Mercedes C 2.4
2400
41. N. Andreas HolmSMK Nyköping Hyundai I30
2400
63. N. Conny Gabrielsson SMK Nyköping SAAB 900
2400
71. N. Robin StaröVästerås MS Toyota Corolla
2400
72. N. Anders AvelinMSK Hammaren BMW M3 m 3
2400
75. N. Mikael NyrönenSmåbacka MK Renault Megane Maxi
2400
82. N. Carl-Gustav AnderssonFilms MK Volvo S40
2400
83. N. David WestmanFredriksbergs MK Opel Asconan B
2400
85. N. Håkan PerssonLaxå MK Volvo 240
CUSTOM RACING AB
2400
89. N. Rickard AvelinMSK Hammaren Opel Ascona
Motor-Nilsson I Köping
2400
91. N. Ronny KingelsMSK Hammaren Seat Toledo
2400
92. N. Jocke LarssonVästerås MS Skoda Fabia RS II
2400
94. N. Stefan AxelssonNalovardo Racing Club Ford Escort
2400
95. N. Stefan LindbergBorlänge MK Skoda Octavia Octavia
2400
103. N. Michael JonsVästerås MS BMW 318 Compact
2400
105. N. Arne Björk Ludvika MS Ford Escort MK2
2400
4. J. Oskar BjörkSäffle MC Volvo 240
2150 Junior
26. J. Leo RosenqvistFredriksbergs MK Opel Astra
2150 Junior
39. J. Albin SundinKarlstads Motor Club Bil BMW E36
2150 Junior
42. J. Albin Johansson MK Team Westom Volvo 244
2150 Junior
3. N. Anton Eriksson TherusMK Team Westom BMW E36 318
2150
15. N. Mats Johansson Woxnadalens MK Volvo 244
2150
33. N. Linus HolmbergLikenäs MK Volvo 240
2150
34. N. Jesper Jäder Gestrike RT Volvo 240
Jäder Motorsport
2150
68. J. Linus BjörkSäffle MC Volvo 240
2150
82. N. Micke Gullinder SMK Sundsvall BMW E46
El maskin service
2150
92. N. Jonas SkoglundFinnskoga MK SAAB 99
2150
94. N. Jocke HalvarssonLjusdals MS Opel Kadett
Välsta bildemontering AB
2150
100. N. Jonatan ThunströmKAK Motorsport SAAB 99
2150
111. N. Anders GunnarssonWoxnadalens MK Volvo 242
2150
112. N. Mikael DahlstedtGestrike RT Saab 9-3
Jäder motorsport
2150
125. N. Robert FärmSMK Dala Falun Audi A3
2150
132. N. Niklas BlidbergLudvika MS Opel Kadett Gsi
DA Transport AB Grängesberg
2150
135. N. Patrik Ekman Oskarshamns RRC Opel Astra G Sport
2150
139. N. Katrina HenryssonTeknis MC Volvo 940
2150
153. N. Johan HaanpääVästerås MS Opel Ascona B
2150
170. N. Per LindbergSMK Dala volvo 240
2150
173. N. Björn NordströmFredriksbergs MK Opel Corsa D
2150
174. N. Daniel Albinsson Fredriksbergs MK Volvo 242
2150
186. N. Leif "Biffen" AnderssonGrangärde RRC Saab 90
www.grangardebygden.se
2150
500. A. Göran Lillen Andersson Tjust MK Volvo 740
Rallybilar 2 wd
501. A. Mikael LundbergSMK Gävle VW Golf
Rallybilar 2 wd
503. A. Johan Eriksson Ludvika MS Saab 9-3T
Rallybilar 2 wd
507. B. Henry NilssonBK Dundret VW Golf 2
Rallybilar 2 wd
511. C. Ulf AnderssonMotorklubben Tierp Opel Manta B
Rallybilar 2 wd
514. C. Martin HolmgrenBorlänge MK Ford Escort MK2
Rallybilar 2 wd
518. A. Kent MedénJämtlands Motorklubb Ford Escort MK2
Rallybilar 2 wd
521. B. Patrik Albinsson Fredriksbergs MK Volvo 944
Rallybilar 2 wd
524. B. Mikael WestlingHofors MS Volvo 940
Rallybilar 2 wd
529. A. Kenneth OlssonHällefors MK Ford Escort MK2
Kjellbergs AB
Rallybilar 2 wd
530. A. Dennis OlssonHällefors MK Ford Escort RS2000
Kjellbergs AB
Rallybilar 2 wd
531. A. Göran KanervaSvärdsjö MK Volvo 242
Rallybilar 2 wd
539. A. Dennis BorgströmHofors MS Volvo 242
Rallybilar 2 wd
549. C. Patrik GreisSandvikens MK Ford Fieata
Rallybilar 2 wd
551. A. Fredrik AnderssonFredriksbergs MK Renault Maxi megane
Rallybilar 2 wd
569. B. Adam Carlsson SMK Nyköping Opel Astra
HOT ROD HILL RACING
Rallybilar 2 wd
575. C. Göran WestlingBorlänge MK Volvo 940
Rallybilar 2 wd
577. A. Ilpo sällinenJärbo MK Opel Ascona B
Rallybilar 2 wd
585. C. Christoffer PalmqvistSvärdsjö MK VW Golf MK3
Rallybilar 2 wd
586. A. Mikael EkmanOskarshamns RRC Seat Ibiza
Rallybilar 2 wd
588. C. Johan KanervaSvärdsjö MK Volvo 242
Rallybilar 2 wd
595. C. Daniel SandmarkMK Tierp Ford Sierra
Rallybilar 2 wd
596. C. Robert ÅndbergSMK Nyköping Toyota Corolla
Rallybilar 2 wd
597. A. Anders O FredriksonMotorklubben Kopparberg Volvo 544
Rallybilar 2 wd
5505. C. Alexander NormanSMK Hedemora Volkswagen Golf 2
Rallybilar 2 wd
5519. C. Jonathan Andersson Ludvika MS Volkswagen Golf
Rallybilar 2 wd
5531. A. Tomas Lången PetterssonFagersta MK BMW Compact
TRACTIVE AB
Rallybilar 2 wd
5538. A. Bengt NorbergGrangärde RRC Ford Escort
Norbergs Bil & Plåt Nyhammar
Rallybilar 2 wd
5539. A. Emil KarlssonHällefors MK Volvo 940
Kjellbergs ab
Rallybilar 2 wd
5550. B. Rickard FriskSMK sala Volvo 940
Rallybilar 2 wd
5558. A. Richard ÅndbergSMK Nyköping Toyota Corolla
Rallybilar 2 wd
5580. B. Thomas WibergSMK Dala Falun Volvo 240
Rallybilar 2 wd
5581. A. Andreas Johansson HovindEnköpings MK Ford Fiesta R2
Rallybilar 2 wd
5582. C. Rasmus LindbergNorbergs MC Volvo 242
Rallybilar 2 wd
701. A. Nils Strömgren Fagersta MK BMW 320
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
702. A. Robert StrömgrenFagersta MK Ford Puma
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
703. A. Tapani Lillen TyyneläKolsva MS Volvo 244
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
708. C. Björn LidénFagersta MK BMW 320i
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
709. B. Kristoffer Andersson Borlänge MK Volvo S70
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
710. B. Roger AnderssonBorlänge MK Volvo S 70
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
713. C. Elisabet PetterssonFagersta MK Ford Focus
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
722. C. Linda JohnssonSMK Karlskoga Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
731. C. Alva LamprechtKolsva MS VW Golf V5
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
732. B. Robin Strömgren Fagersta MK BMW 320
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
735. C. Urban JonssonBorlänge MK Volvo S70
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
738. C. Jonna OlssonKatrineholms MK Volvo 850
Ledin Motorsport
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
741. B. Marcus JanssonSMK Örebro Volvo 240
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
747. C. Jörgen JoonsMK Tierp VW Polo
Joons El & Motorsport AB
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
765. A. Per-Ola HellströmSandvikens MK suzuki GTI
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
766. C. Therese LedinMK Kopparberg Saab 900 v6
Ledin Motorsport
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
767. A. Niklas LedinMK Kopparberg Saab 900 v6
Ledin Motorsport
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
769. C. Maja LarssonJärbo MK Volvo S60
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
781. C. Kent Winberg Sandvikens MK Peugeot 206
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
784. C. Lisa NilssonLikenäs MK Opel Astra
Team Värmland Motorsport
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
797. C. Håkan YngveSMK Hedemora VW Golf2
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
799. A. Maths JohnssonYdre MK Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
7100. C. Lola OlssonHällefors MK VW Golf V5
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
7107. C. Albin OlofssonLudvika MS Volvo 240
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
7115. B. Jan JonssonMora MK Volvo 850
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
7121. C. Andrea LamprechtKolsva MS VW Golf 2
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
28. N. Emil PerssonFinnskoga MK SuperCar Lites
Fria bilar (se reglerna)
803. C. Arne IsakssonSMK Dala Volvo PV
Fria bilar (se reglerna)
807. N. Kjell AnderssonBorlänge MK SAAB 9-3
Fria bilar (se reglerna)
808. A. Stefan NilssonMSK Hammaren Volvo 242
JH SPÅRSERVICE AB
Fria bilar (se reglerna)
906. U. Nils LarssonJärbo MK Volvo 740
Ungdomsrally enl. regl.
908. U. Jasmin Lövgren-HolmgrenSandvikens MK Peugeout 206 GTI
Ungdomsrally enl. regl.
2. A. Dick LarssonRasbo MK Volvo 240
Apendix K
6. C. Kent ÅrneFilms MK Volvo 240
Apendix K
7. B. Johnny NilssonKAK Renault Alpine
Johnny Nilsson
Apendix K
8. B. Sebastian OravaLaxå MK Volvo 242
Firma Torstenlundh AB
Apendix K
9. B. Reino OravaLaxå MK Volvo 242
Firma torsten lundh AB
Apendix K
10. A. Lars DavidssonEnköpings MK Renault Alpine
Apendix K
14. C. John Arild NilsenÅmål MK Ford Escors RS
Apendix K
17. C. Torbjörn JonssonKolsva MS SAAB V4
Apendix K
18. C. Jan Flyngen Kolsva MS Saab V4
Apendix K
19. A. Jani Haiju Storfors MK Volvo 242
Apendix K

Antal SuperNationell= 1
Antal 2400= 19
Antal 2150 Junior= 4
Antal 2150= 20
Antal Rallybilar 2 wd= 34
Antal gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc= 26
Antal Fria Bilar= 4
Antal Ungdomsrally= 2
Antal Rallybilar Appendix K = 10

Antal anmälda= 120

Se anmälda tabell

Tillbaka till vald tävling

Tillbaka till översikt av tävlingar!

Tillbaka till framsidan.