INBJUDAN, ANMÄLAN & ANMÄLDA TILL TÄVLING
TP-data Kilafors 070-557 15 61
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2020-08-10
TP-data hemsida klicka här
Gästboken


Tillbaka till vald tävling.

Förare

Klubb

Bil/Anmälare

Klass

215. Lars-Johan Gummsesson
SMK Nyköping Mercedes C 2,4
2400
218. Kristian Olsson
MK Team Westom Volvo S40
2400
231. Kjell Pettersson
SMK Nyköping Hyundai I30
MECA Nyköping
2400
241. Andreas Holm
SMK Nyköping Hyundai I30
2400
246. Mathias Jansson
Rasbo MK Volvo S40
2400
274. Henrik Jansson
Karlstad Motor Club bil BMW M3
Maxsport Tires Sweden
2400
278. Joakim Selldén
Nyhyttans Avesta RT MK Volvo 244
Joakim Selldén
2400
282. Carl-Gustav Andersson
Films MK Volvo S40
2400
283. David Westman
Fredriksbergs MK Opel Asconan B
2400
285. Håkan Persson
Laxå MK Volvo 240
CUSTOM RACING AB
2400
289. Rickard Avelin
MSK Hammaren Opel Ascona
Motor-Nilsson I Köping
2400
295. Stefan Lindberg
Borlänge MK Skoda Octavia Octavia
2400
2003. Michael Jons
Västerås MS BMW 318 Compact
2400
2005. Arne Björk
Ludvika MS Ford Escort mk 2
2400
411. Johnny Algotsson
SMK Nyköping BMW E87
2150
415. Mats Johansson
Woxnadalens MK Volvo 244
2150
482. Micke Gullinder
SMK Sundsvall BMW E46
El maskin service
2150
492. Jonas Skoglund
Finnskoga MK SAAB 99
2150
494. Jocke Halvarsson
Ljusdals MS Opel Kadett
Välsta bildemontering AB
2150
1713. Peter Fransson
Vimmerby MS VW 1303
2150
4012. Mikael Dahlstedt
Gestrike RT Saab 9-3
Jäder motorsport
2150
4014. Roger Eriksson
SMK Dala Falun Opel Kadett GSI
2150
4019. Björn Nordström
Fredriksbergs MK Opel Corsa
2150
4025. Robert Färm
SMK Dala Falun Audi A3
2150
4032. Niklas Blidberg
Ludvika MS Opel Kadett Gsi
DA Transport AB Grängesberg
2150
4035. Patrik Ekman
Oskarshamns RRC Opel Astra G Sport
2150
4046. Jonny Nylin
MK Ran Askersund Saab 99
2150
4054. Jesper Jäder
Gestrike RT Volvo 240
Jäder Motorsport
2150
302. Linus Björk
Säffle MC Volvo 240
2150 Junior
304. Oskar Björk
Säffle MC Volvo 240
2150 Junior
308. Oskar Rosén
Gestrike RT Golf 3a
2150 Junior
324. Emil Persson
Ludvika MS Volvo 940
2150 Junior
331. John Svensson
SMK Valdemarsvik Saab 99
2150 Junior
334. Sebastian Orava
Laxå MK Volvo 240
Firma Torstenlundh AB
2150 Junior
335. Emil Larsson
MK Team Westom Volvo 242
2150 Junior
336. Eddie Larsson
Årjängs Motorklubb Volvo 242
2150 Junior
81. C. Kent ÅrneFilms MK Volvo 240
Rallybilar 2 wd
85. B. Johnny NilssonKAK Renault Alpine
Johnny Nilsson
Rallybilar 2 wd
500. A. Göran Lillen Andersson Tjust MK Volvo 740
Rallybilar 2 wd
501. A. Mikael LundbergSMK Gävle VW Golf
Rallybilar 2 wd
502. A. Magnus KarlssonNorrköpings MK Saab 9-3
Ramudden
Rallybilar 2 wd
503. A. Johan Eriksson Ludvika MS Saab 9-3T
Rallybilar 2 wd
507. B. Henry NilssonBK Dundret VW Golf 2
Rallybilar 2 wd
511. C. Ulf AnderssonMotorklubben Tierp Opel Manta B
Rallybilar 2 wd
521. C. Patrik Albinsson Fredriksbergs MK Volvo 940
Rallybilar 2 wd
524. B. Mikael WestlingHofors MS Volvo 940
Rallybilar 2 wd
529. A. Kenneth OlssonHällefors MK Ford Escort MK2
Rallybilar 2 wd
530. B. Dennis OlssonHällefors MK Ford Escort RS2000
Rallybilar 2 wd
531. A. Göran KanervaSvärdsjö MK Volvo 242
Rallybilar 2 wd
536. A. Lars DavidssonEnköpings MK Renault Alpine
Rallybilar 2 wd
543. A. Tommy Nilsson Karlstad MC Bil Ford Escort
Rallybilar 2 wd
558. A. Andreas GripBergets MS Volvo 940
Rallybilar 2 wd
569. B. Adam Carlsson SMK Nyköping Opel Astra kitcar
HOT ROD HILL RACING
Rallybilar 2 wd
570. B. Mikael GustavssonKatrineholms MK Volvo 240
Rallybilar 2 wd
572. A. Peter JohanssonVännäs MK Volvo 240
Rallybilar 2 wd
573. B. Börje BoströmFagersta MK Volvo 940
Rallybilar 2 wd
575. C. Göran WestlingBorlänge MK Volvo 940
Rallybilar 2 wd
577. A. Ilpo sällinenJärbo MK Opel Ascona B
Rallybilar 2 wd
578. B. Lars Boberg Fagersta MK Volvo 142
Rallybilar 2 wd
582. B. Royne PeterssonTeam Skogsåkarna Volvo 940
Rallybilar 2 wd
585. C. Christoffer PalmqvistSvärdsjö MK VW Golf MK3
Rallybilar 2 wd
588. C. Johan KanervaSvärdsjö MK Volvo 242
Rallybilar 2 wd
595. A. Maths JohnssonYdre MK Volvo 940
Rallybilar 2 wd
596. C. Robert ÅndbergSMK Nyköping Skoda Fabia R2
Rallybilar 2 wd
5517. A. Daniel EdmanSandviken MK Volvo 940
Rallybilar 2 wd
5523. C. Jesper CardellLudvika MS Opel Corsa
Rallybilar 2 wd
5538. A. Bengt NorbergGrangärde RRC Ford Escort
Norbergs Bil & Plåt Nyhammar
Rallybilar 2 wd
5549. A. David LindströmSkillingaryds MK Volvo 940
Plombo Motor
Rallybilar 2 wd
5550. A. Maria AnderssonClub Corvette Sweden Peugeot 306
Rallybilar 2 wd
5551. C. Sanna AnderssonLinköpings MS Peugeot 306
Rallybilar 2 wd
5552. C. Niklas BaståsSMK Örebro Volvo 242
Rallybilar 2 wd
5553. C. Sebastian BacklundMK Rimo Ford Flesta ST
Rallybilar 2 wd
5554. A. Christer NordströmHaninge MK Saab 9-3
Rallybilar 2 wd
605. A. Sebastian MalmMK Speed Peugeot 207
Rallybilar 4 wd
701. A. Nils Strömgren Fagersta MK BMW 320
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
702. A. Robert StrömgrenFagersta MK Ford Puma
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
703. A. Tapani Lillen TyyneläKolsva MS Volvo 244
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
704. C. Magnus PeterssonSkepptuna MK Volvo 244
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
707. B. Leif "Biffen" AnderssonGrangärde RRC Saab 900 ng
www.grangardebygden.se
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
709. B. Kristoffer Andersson Borlänge MK Volvo S70
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
710. B. Roger AnderssonBorlänge MK Volvo S 70
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
711. C. Anton BoströmFagersta MK Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
713. C. Elisabet PetterssonFagersta MK Bmw 320
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
714. C. Katrina HenryssonTeknis MC BMW 320
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
722. C. Linda JohnssonSMK Karlskoga Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
730. B. Anton HaanpääFilms MK Volvo 240
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
731. C. Alva LamprechtKolsva MS VW Golf
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
732. C. Robin Strömgren Fagersta MK BMW 320
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
733. B. Marcus HenrikssonHällefors MK Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
736. C. Fredrik GöthbergLudvika MS Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
741. B. Marcus JanssonSMK Örebro Volvo 240
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
753. C. Kasper NikumaaFagersta MK Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
756. C. Caroline Lindqvist SMK Nyköping Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
759. C. Hampus LindqvistSMK Nyköping Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
766. B. Dennis BorgströmHofors MS Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
781. C. Kent Winberg Sandvikens MK Peugeot 206
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
782. C. Jan-Erik ViklundLudvika MS Volvo 244
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
785. B. Magnus ErikssonLaxå MK Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
786. B. Reino OravaLaxå MK Volvo 940
Firma torsten lundh AB
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
790. A. Hans JonssonEskilstuna MK VW Golf 4
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
791. C. Mats JorhammarFinspångs MS Volvo 850
M Limits Motorsportprodukter
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
792. C. Kevin Lindberg HullSMK Nyköping Volvo 940
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
798. C. Sebastian KarlssonEskilstuna MK Suzuki Swift Mk1
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
7100. C. Lola OlssonHällefors MK VW Golf V5
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
7102. C. Daniel SuvalaSMK Nyköping Volvo 240 VOC
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
7103. C. Ebba JorhammarFinspångs MS Volvo 850
Mlimits Motorsportsprodukter
gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc,
804. N. Björn AnderssonGnesta MK Ford coupe Legend car
Fria bilar (se reglerna)
905. U. Lucas CarlssonSMK Nyköping Opel Astra
Hot Rod Hill Racing
Ungdomsrally enl. regl.
906. U. Nils LarssonJärbo MK Volvo 740
Ungdomsrally enl. regl.
907. U. Gustav HartzellNorrköpings MK Suzuki Swift
RH AUTORIKT AB
Ungdomsrally enl. regl.
908. U. Jasmin Lövgren-HolmgrenSandvikens MK Peugeout 206 GTI
Ungdomsrally enl. regl.
909. J. Madicken SwärdhKatrineholms MK Golf 2a
Ungdomsrally enl. regl.
911. U. Sebastian JahnsonGnesta MK Golf MK2
Ungdomsrally enl. regl.

Antal 2400= 14
Antal 2150 Junior= 8
Antal 2150= 14
Antal Rallybilar 2 wd= 37
Antal Rallybilar 4 WD= 1
Antal gr.E, gr.F, VOC, gr N < 1600 cc= 32
Antal Fria Bilar= 1
Antal Ungdomsrally= 6

Antal anmälda= 113

Se anmälda tabell

Tillbaka till vald tävling

Tillbaka till översikt av tävlingar!

Tillbaka till framsidan.