INBJUDAN, ANMÄLAN & ANMÄLDA TILL TÄVLING
TP-data Kilafors 070-557 15 61
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2024-07-24
TP-data hemsida klicka här
Gästboken


Tillbaka till vald tävling.

Förare

Klubb

Bil/Anmälare

Klass

Dag

11. Roland Larsamo
Krokoms MK BMW E46 M3 V8
Open 2 wd
Båda dagarna
26. Mikael Ternestål
Åsele motorsällskap BMW E46 330i
Open 2 wd
Båda dagarna
48. Tommy Edberg
Krokoms MK VW Corrado
Open 2 wd
Båda dagarna
49. Peter Karlsson
Ljusdals MS Opel Vectra
Open 2 wd
Båda dagarna
12. Andreas Israelsson
Finnskoga MK BMW M3 TwoValveEvo
Nilsson Motorsport
Supernationell
Båda dagarna
14. Lars Näsholm
SMF Sollefteå Volvo C30
Supernationell
Båda dagarna
19. Jörgen Gustavsson
Skövde MK Peugeot 207
Supernationell
Båda dagarna
74. Henrik Jansson
Karlstad Motor Club bil BMW M3
Supernationell
Båda dagarna
84. Jacob Enström
Fredriksbergs MK Volvo 360
Supernationell
Båda dagarna
96. Mikael Gullinder
SMK Sundsvall Volvo S40
Supernationell
Båda dagarna
105. Arne Björk
Ludvika MS Ford Sierra Mk1
Supernationell
Båda dagarna
129. Danne Skålberg
SMK Arboga Volvo 240 EVO
Supernationell
Båda dagarna
150. Christoffer Tiurinen
Hällefors MK BMW E36
Supernationell
Båda dagarna
4. Simon Olsson
Vännäs MK BMW E36 325
ÅsenMotorsport.se
2150
Båda dagarna
14. Anders Lind
Bollnäs MK BMW E30 318
2150
Båda dagarna
33. Daniel Wall
MSK Kvarnvingarna BMW 318
2150
Båda dagarna
49. Tom Backman
Nalovardo RC Ford Sierra
2150
Båda dagarna
58. Bengt-Åke Ihren
Krokoms MK Opel Kadett E
2150
Båda dagarna
63. Dahn Tjernell
SHRA Sundsvall Volvo 242
Team Downlake
2150
Båda dagarna
73. Johannes Freiholtz
MK Team Westom Saab 900
BIG (Bra i gasen)
2150
Båda dagarna
78. Peter Karlsson
Jämtlands MK Saab 99
Bringåsen Racing
2150
Båda dagarna
79. Mattias Eising
Jämtlands Motorklubb Opel Astra
2150
Båda dagarna
93. Erik Magnusson
Krokoms MK BMW E87
2150
Båda dagarna
97. Leif Olausson
Bergs MK Opel Opel kadett GSI
2150
Båda dagarna
101. Mikael Wennergren
Ånge Mk BMW E36
Nilsson Motorsport
2150
Båda dagarna
110. Elias Lindberg
Krokoms MK Saab 99
2150
Båda dagarna
112. Daniel Grande
Krokoms MK BMW E36
Team Pitan
2150
Båda dagarna
113. Johan Hägg
Ånge MK BMW E36 325
2150
Båda dagarna
134. Mikael Nyrönen
Bergets MS Vw Golf
2150
Båda dagarna
165. Pelle Haglund
Katrineholms MK Saab 90
2150
Båda dagarna
183. Robin Norrlander
Jämtlands Motorklubb Saab 90
2150
Båda dagarna
219. Bengt Emilsson
MK Nord-Jämten Volvo 242
2150
Båda dagarna
220. Linus Holmberg
Likenäs MK Volvo 242
2150
Båda dagarna
234. Kristoffer Aronsson
Krokoms MK Volvo 244
2150
Båda dagarna
263. Dennis Skålberg
SMK Arboga Volvo 244
2150
Båda dagarna
264. Noah Strömblad
Borås Mk Volvo 242
2150
Båda dagarna
325. Neo Olofsson
Krokoms MK BMW E30 325
2150
Båda dagarna
502. Hampus Karlsson
Woxnadalens MK Toyota Corolla
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
503. Mikael Lundberg
SMK Gävle VW Golf
BDS Gävle
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
506. Bo Almgren
Woxnadalens MK VW Golf 16v
KJM Service
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
517. Johan Eriksson
Ludvika MS Saab 9-3T
GK Door Team Sweden
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
528. Henrik Lindroth
Hede MK Ford Flesta R2T
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
548. Mikael Persson
SMK Sundsvall Opel Ascona B
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
562. Olle Kullers
Ljusdals MS Honda Civic
Kullers AB
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
592. Ola Karlsson
Woxnadalens MK Opel Ascona B
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
644. Åke Nordin
Ljusdals MS Honda Civic
Kullers AB
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
649. Niklas Ledin
Kopparbergs MK Saab 900
Ledin Motorsport
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
661. Lennart Nygren
Likenäs MK BMW E 46 coupe
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
665. Niklas Hedblom
Sandviken MK Volvo 242
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
692. Peter Bäck
NMS-Boden Volvo 940
KJELLIN MOTORSPORTS
Rallybilar 2 wd
Båda dagarna
304. Robin Norrlander
Jämtlands Motorklubb Supercar Lites RX2
SuperCar Lites
Båda dagarna
1. Lars göran Högqvist
JMK SAAB V4
Apendix K, MNBF Veteran
Båda dagarna
4. Peter Brorsson
Jämtland MK Saab V4
Apendix K, MNBF Veteran
Båda dagarna
19. Ragnar Glav
Vallentuna MK Opel Ascona A
Apendix K, MNBF Veteran
Båda dagarna
23. Lennart Olsson
Ånge MK VW Golf MK1
Apendix K, MNBF Veteran
Båda dagarna
24. Jöns Jonsson
Offerdals MK Opel Kadett GT/E
Apendix K, MNBF Veteran
Båda dagarna
25. Lars Almkvist
Jämtlands MK VW 1303
Apendix K, MNBF Veteran
Båda dagarna
101. Micke Gälliner
nord-jämten Mazda 323
Rallybilar 4 WD Turbo
Båda dagarna
102. Hannah Jakobsson
Kolsva MS Ford Fiesta R5
Jakobsson Motorsport
Rallybilar 4 WD Turbo
Båda dagarna
104. Mikael Westling
Hofors MS Mitsubishi EVO 10
Rallybilar 4 WD Turbo
Båda dagarna
107. Kent Andersson
Västerås MS Ford Fiesta Rally2
Jakobsson Motorsport
Rallybilar 4 WD Turbo
Båda dagarna
110. Jan-Olof Renberg
Piteå MS Skoda Fabia R5
Rallybilar 4 WD Turbo
Båda dagarna
113. Ida Blomqvist Thorsell
Skaraborgs Sportvagnsklubb Mitsubishi Evo 9
Rallybilar 4 WD Turbo
Båda dagarna
115. Bengt Thorsell
Skaraborgs SK Mitsubishi EVO 9
Rallybilar 4 WD Turbo
Båda dagarna
123. Göran westling
Borlänge MK mitsubishi evo 10
Rallybilar 4 WD Turbo
Båda dagarna
201. Lasse Fältman
Ludvika MS Saab 900 v6
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
203. Jonna Olsson
Katrineholms MK Saab 900
Ledin Motorsport
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
204. Dan Hoff
Jämtlands MK VW Golf III GTI 16V
Dan Hoff
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
205. Nils Strömgren
Fagersta MK BMW 320
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
209. Andreas Hovind
Enköpings MK Volvo 850
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
215. Jan Jonsson
Mora MK Ford Puma
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
218. Peter Mullaart
SMK Sundsvall Volvo 850
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
220. Anders Eklund
Woxnadalens MK Nissan Sunny
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
650. Pether Lindblom
Offerdals MK Peugeot 206
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
768. Tim Axelsson
Bollnäs MK Volvo 940
Rallybilar gr F & Voc
Båda dagarna
303. Stefan Schelin
SMK Söderhamn Golf 4
Rallybilar gr E
Båda dagarna

Antal Open 2 wd= 4
Antal Supernationell= 9
Antal 2150= 24
Antal Rallybilar 2 wd= 13
Antal SuperCar Lites = 1
Antal Rallybilar Apendix K = 6
Antal Rallybilar 4 WD Turbo= 8
Antal Rallybilar gr F & Voc= 10
Antal Rallybilar gr E= 1

Antal anmälda= 76

Båda dagarna = 76

Se anmälda tabell

Tillbaka till vald tävling

Tillbaka till översikt av tävlingar!

Tillbaka till framsidan.

Du är besökare

101 aktiva besökare nu