INBJUDAN, ANMÄLAN & ANMÄLDA TILL TÄVLING
TP-data Kilafors 070-557 15 61
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2014-07-30
TP-data hemsida klicka här
Gästboken


Tillbaka till vald tävling.

Förare

Klubb

Bil/Anmälare

Klass

101. Jimmy Holmkvist
Gestrike RT BMW M3
Katalysatoråtervinning
1. RC Super Nationella 2 WD
102. Henrik Flodin
SMK Hälsinge Volvo S40
Bilbolaget Lastvagnar I Hälsingland AB
1. RC Super Nationella 2 WD
103. Daniel Wall
MSK Kvarnvingarna Volvo V40
1. RC Super Nationella 2 WD
104. Christer Nilsson
Sandvikens MK Volvo S 40 evo
1. RC Super Nationella 2 WD
105. Mikael Eriksson
Strängnäs AMS Porsche 996 RC
1. RC Super Nationella 2 WD
106. Pontus Westman
Films mk Volvo S40
1. RC Super Nationella 2 WD
108. Greger Jäderberg
Gestrike RT Volvo S 40
1. RC Super Nationella 2 WD
109. Lars Svensson
Smk Hälsinge Volvo S40
1. RC Super Nationella 2 WD
111. Håkan Holmkvist
Gestrike RT Volvo S 40
Katalysatoråtervinning
1. RC Super Nationella 2 WD
112. Urban Bergström
Finnskoga MK Volvo V 40
Team Munkfors bilskrot ab
1. RC Super Nationella 2 WD
113. Petter Brauten
Nmk namdal Bmw m3 M3 Mekonomen Racing
1. RC Super Nationella 2 WD
201. Peter Karlsson
Ljudsdals MS Opel Vectra
2. RC Super Nationella max 2400 cc
202. Mattias Ohlsson
Bollnäs mk bmw m3
2. RC Super Nationella max 2400 cc
206. Göran Zamora Lind
Bollnäs MK Citroen Xsara
2. RC Super Nationella max 2400 cc
208. Lasse Nygren
Hede MK Ford Escort
2. RC Super Nationella max 2400 cc
209. Stefan Elmnert
Films MK Volvo 240
2. RC Super Nationella max 2400 cc
210. Egon Persson
Bollnäs motorklubb peugeot 207
2. RC Super Nationella max 2400 cc
211. Tommy Edberg
Krokoms MK Volvo 240
2. RC Super Nationella max 2400 cc
212. Lars Bergquist
Piteå MS VW Golf RWD
2. RC Super Nationella max 2400 cc
213. Kristian Bromark
Rasbo MK Ford Escort RS
2. RC Super Nationella max 2400 cc
214. Perra Andersson
Strängnäs AMS Saab 99
2. RC Super Nationella max 2400 cc
215. Roland Larsamo
Jämtlands MK VW Corrado
2. RC Super Nationella max 2400 cc
216. Carl-GustavAndersson
FilmsMK Volvo S40
2. RC Super Nationella max 2400 cc
217. Erik Wigren
Gestrike RT Volvo S40
2. RC Super Nationella max 2400 cc
218. Andreas Israelsson
Vansbro MK BMW M3
Åhls Bildelar AB
2. RC Super Nationella max 2400 cc
219. Hans Børge Ovesen
NMK Melhus Ford Focus
2. RC Super Nationella max 2400 cc
301. Mikael Lundberg
SMK Gävle VW Golf
Järbo Alltech
3. Rallybilar 2 wd
302. Oskar Sundell
Sandvikens MK BMW M3
3. Rallybilar 2 wd
304. Fredrik Andersson
Fredriksbergs MK Renault 19
3. Rallybilar 2 wd
305. Göran Lillen Andersson
Tjust MK Volvo 740
Lejtorp Racing
3. Rallybilar 2 wd
306. Mattias Hägg
SMK Hälsinge Toyota Corolla
L. Häggs Bildemontering AB
3. Rallybilar 2 wd
307. Peter Holmberg
Films mk Volvo 940
3. Rallybilar 2 wd
308. Ilpo Sällinen
Järbo MK Opel Ascona
3. Rallybilar 2 wd
309. Lars Davidsson
Enköpings mk Renault -
3. Rallybilar 2 wd
310. Pär Dawson
SMK Uppsala Volvo 940
3. Rallybilar 2 wd
311. Magnus Strömberg
MK Nordjämten VW Golf 3
3. Rallybilar 2 wd
312. Lars-olof johansson
Hällefors mk ford escort mk1
3. Rallybilar 2 wd
313. Lars Almkvist
JMK Volvo 940
3. Rallybilar 2 wd
314. Kenneth olsson
Hällefors mk Ford escort mk1
3. Rallybilar 2 wd
316. Lars Ekström
MK RATTEN Volvo 940
3. Rallybilar 2 wd
317. Lennart Hägg
SMK Hälsinge Opel Ascona
L. Häggs Bildemontering AB
3. Rallybilar 2 wd
318. Mikael Persson
SMK Sundsvall Opel Ascona B
3. Rallybilar 2 wd
319. Kent Medén
Jämtlands Motorklubb Ford Escort Mk2
3. Rallybilar 2 wd
320. Lars Svartnäs
Filipstad Ford RS 2000
Kjellbergs AB
3. Rallybilar 2 wd
321. Tommy Nilsson
Karlstad MC Bil Ford Escort
3. Rallybilar 2 wd
322. Micke Håkansson
Grangärde RRC VW Golf
3. Rallybilar 2 wd
323. Janne Hellgren
Jämtlands MK SAAB 9-3
3. Rallybilar 2 wd
324. Tommy Målarn Sjödin
SHRA Sundsvall Ford Escort Mk1
3. Rallybilar 2 wd
325. Mikael Söderholm
SHRA Östersund Volvo 142
3. Rallybilar 2 wd
326. Erik Söderholm
Jämtlands MK Volvo 142
3. Rallybilar 2 wd
327. Per Almkvist
Offerdals MK Volvo 940
3. Rallybilar 2 wd
328. Ståle Braset
NAF Motorsport BMW M3
3. Rallybilar 2 wd
329. Viktor Karlsson
Bergs mk Volvo 242
3. Rallybilar 2 wd
4101. Martin Jonsson
Woxnadalens MK Opel Kadett GSI
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4103. Mikael Nyrönen
Småbacka MK Vw Golf MK1
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4105. Leif Karlstrand
Krokoms MK Volvo 242
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4111. Anders Sjöbom
MK Nordjämten Opel Ascona B
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4112. Jonas Skoglund
Finnskoga MK SAAB 99 SMS
TEAM RACEPART SWEDEN
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4113. Erik Magnusson
Krokoms MK Opel Ascona
OKQ8 Krokom
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4115. Peter Karlsson
Jämtlands MK BMW 325 Cupe`
Bringåsen Racing
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4116. Henrik Sjöbom
MK Nordjämten Opel Ascona B
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4117. Johan Olofsson
Krokoms MK BMW E30
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4118. Peter Danielsson
Malungs MK Opel Ascona
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4119. Mattias Lönn
Offerdals MK Volvo 244
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4120. Robert Bergvik
Ljusdals MS Opel Corsa B
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4121. Peter Schylberg
Härjedalens AK Opel Ascona B
Mobergs Glas Sveg
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4122. Tomas Johansson
Rasbo Mk Opel Astra
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4202. Ove Salomonsson
Åsele MS BMW M3 v8
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4301. Leif Andersson
Krokom MK mitsubishi evo 4wd
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4302. Lennart Olssson
SMK Sundsvall Mitsubishi lancer lV
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4303. Micke Gälliner
Jämtlands MK Audi 90 qattro
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4401. Jan Jonsson
Rättvik RK VW Golf
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4411. Katriina Hellström
Teknis MC Opel Astra
4. RC Super Nationella max 2150 cc
4412. Erika Söderman
Mora MK Opel Astra
4. RC Super Nationella max 2150 cc
1. Stefan Jansson
Rasbo MK Hyundai i 30
5. Supercar/Supercar lites
2. Lasse Sällström
Jämtlands MK FORD Fiesta Super Car Light
5. Supercar/Supercar lites
3. Anders Nyman
Åsele Motorsällskap (ÅMS) Skoda Fabia Mk2 T16 4x4
Quickman Traktorredskap
5. Supercar/Supercar lites
4. Johan Kristoffersson
MK Team Westom Volkswagen Polo
Kristoffersson Motorsport
5. Supercar/Supercar lites
5. Ole Christian Veiby
KNA Solør Motorsport Volkswagen Polo
Kristoffersson Motorsport
5. Supercar/Supercar lites
6. Per Björnson
Årjängs MK Supercar Lite Ford Fiesta
JC Race Teknik
5. Supercar/Supercar lites
7. Alexander Westlund
Gestrike racing team ford fiesta
Westlunds entrprenad AB
5. Supercar/Supercar lites
8. Jacob Jansson
MK Kopparberg Supercar Lite Supercar Lite
Team JC Race Teknik
5. Supercar/Supercar lites
9. Filip Karlsson
Efteranmäld
Jämtlands MK Supercar lites Supercar lites
Team JC race teknik
5. Supercar/Supercar lites

Antal klass 1= 11
Antal klass 2= 15
Antal klass 3= 27
Antal klass 4= 21
Antal klass 5= 9

Antal anmälda= 83

Tillbaka till vald tävling

Tillbaka till översikt av tävlingar!

Tillbaka till framsidan.