INBJUDAN, ANMÄLAN & ANMÄLDA TILL TÄVLING
TP-data Kilafors 070-557 15 61
E-Post: TP-data ...Dagens datum är 2016-08-29
TP-data hemsida klicka här
Gästboken


Tillbaka till vald tävling.

Förare

Klubb

Bil/Anmälare

Klass

201. Viktor Johansson
Tväråns IF BMW E30
2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
202. Daniel Loggert
Älvsbyns MS Opel Ascona A
Fyrkantens Gravyr & Reklam AB
2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
212. Anders Sjöbom
MK Nordjämten Volvo S40
2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
217. Johannes lundberg
Älvsbyns MS Volvo S40
Lelu Motorsport
2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
218. Rickard Fallberg
NMS Boden BMW E30
2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
220. Lars-Erik Zingmark
Vännäs MK Volvo 240
2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
221. Mattias Forsman
Älvsbyns Motorsällskap Volvo S40
Norrbottens bildemontering AB
2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
250. Jonas Ökvist
Piteå MS Opel Corsa
Norrbottens Bildemontering AB
2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
251. K-G Lindkvist
Bolidens motorklubb Reanult Clio
2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
252. Michael Janson
NMS Boden Bmw M3 16v
2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
253. Niklas Mörtsell
Älvsbyns MS Volvo 240 16v
Lelu Motorsport
2. Super Nationella max 2400 cc/Touring Car
401. Jens Olofsson
Lycksele MK BMW E36
Team ML MOTOR
4. Super Nationella max 2150 cc
403. Göran Tell
Vännäs MK Opel Kadett C
Umeå Buss AB
4. Super Nationella max 2150 cc
405. Jesper Carlsson
Lycksele MK Volvo 240
Team Faciant AB
4. Super Nationella max 2150 cc
409. Robin Hallnor
Arjeplogs SSF BMW E36
4. Super Nationella max 2150 cc
412. Felix Gräsvik
Tväråns IF BMW E30
4. Super Nationella max 2150 cc
413. Martin Ekspjuth
Älvsbyn MS Volvo 242
Ekspjuth Motorsport
4. Super Nationella max 2150 cc
414. Pär Lidberg
Piteå MS BMW E36
4. Super Nationella max 2150 cc
416. Magnus Bokeskog
Vännäs Motorklubb Volvo 240
ML Motor
4. Super Nationella max 2150 cc
419. Anton Johansson
Älvsbyns MS Volvo 242
4. Super Nationella max 2150 cc
421. Henrik Sjöbom
MK Nordjämten BMW E36
4. Super Nationella max 2150 cc
423. Joakim Vikström
Piteå MS Volvo 240
4. Super Nationella max 2150 cc
429. Robert Granberg
Älvsbyns MS Opel Kadett c
4. Super Nationella max 2150 cc
434. Johan Andersson
Älvsbyns MS Opel Ascona B
4. Super Nationella max 2150 cc
436. Sofia Lundberg
Älvsbyns Motorsällskap BMW E30
4. Super Nationella max 2150 cc
438. Harry Johansson
Piteå MS Opel ASCONA B
4. Super Nationella max 2150 cc
440. David Hjertberg
Älvsbyns MS Bmw M3 E30
Norrbottensbildemontering AB
4. Super Nationella max 2150 cc
442. Julia Lundkvist
Jokkmokks MS Bmw E82
4. Super Nationella max 2150 cc
446. Martin Åberg
Arjeplog ssf Volvo 242
4. Super Nationella max 2150 cc
449. Eskil Sund
NMK Rana Opel Ascona
4. Super Nationella max 2150 cc
450. Erik Jonsson
Piteå MS Opel Ascona b
4. Super Nationella max 2150 cc
457. Robert Nyström
Luleå MS Opel Kadett C
4. Super Nationella max 2150 cc
459. Tom Inge Olsen
Salten Motorsport Opel Kadett c
4. Super Nationella max 2150 cc
460. David Karlsson
Skellefteå MS Volvo 740
4. Super Nationella max 2150 cc
462. Markus Isaksson
Piteå MS Volvo 240
4. Super Nationella max 2150 cc
464. Pernilla Storm
Älvsbyns MS Opel Kadett C
Lelu Motortsport
4. Super Nationella max 2150 cc
465. Petter berg
Älvsbyns MS Volvo 240
4. Super Nationella max 2150 cc
466. Viktor Fahlgren
Vännäs MK BMW E46 touring
4. Super Nationella max 2150 cc
480. Anders Nilsson
Lycksele MK VW Golf 4
4P Racing Team
4. Super Nationella max 2150 cc
481. Andreas Karlsson
Kalix MK Opel Ascona b
4. Super Nationella max 2150 cc
482. Christoffer Ylander
Hede MK Saab 99
4P Racing Team
4. Super Nationella max 2150 cc
483. Emil Bergdahl
Älvsby MS Volvo 240
VLTAB
4. Super Nationella max 2150 cc
484. Hans Öhman
Piteå MS Volvo 240
4. Super Nationella max 2150 cc

Antal klass 2= 11
Antal klass 4= 32

Antal anmälda= 43

Se anmälda tabell

Tillbaka till vald tävling

Tillbaka till översikt av tävlingar!

Tillbaka till framsidan.